Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írjak neki és mit? 15/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak neki és mit? 15/F

Figyelt kérdés
A kondiba jár egy szép lány, szívesen megismerném, de személyesen nem akarok odamenni, mert mindig személyi edzővel van, és szerintem gáz lenne. Edzőtermen kívül pedig nem szoktunk találkozni, mindig más időpontban végez. Szerintetek mi lenne a legjobb, amit elsőnek lehet írni?

#lány #konditerem #tetszik #nem személyesen
2018. jan. 13. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szóval akkor ismered a nevét, és el tudod érni.

Személyesen jobb lenne legalább a kezdeti pár beszélgetést megejteni. Biztos akad legalább 1 perc, amikor egyedül van, és oda tudsz menni egy találkát kérni.

De akár személyesen, akár neten beszélsz vele, ugyanarra a helyre jártok, így már alapból akad pár közös témátok. Hogyan edz, mik a céljai, mióta csinálja... Plusz gondolom azonos korúak vagytok - ez is rengeteg témát szolgáltat. Hova jár gimibe, mit tanul, hol akarja folytatni, mivé akar válni... ha azt mondja pl. állatorvos, akkor vannak-e állatai, miért akar az lenni, stb. A lehetőségek száma végtelen, csak kreativitás kérdése.

Remélem szerencsével jársz.

2018. jan. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem: Szia, láttalak a kondiban és elév szimpatikusnak tűnsz😊

Ha van kedved összefuthatnánk és beszélgethetnénk egy kicsit😇

Én ezt írnám...

2018. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szerintem nem lenne jó egyből letámadni, hogy szia eljössz velem ide meg oda. Egyszer csak kezdj el vele beszélgetni. Lehet, hogy van barátja csak nem tudsz róla és, ha még nem beszéltél vele, akkor lehet, hogy nem is fog tetszeni a személyisége, hiszen nem minden a külső. Mindent csak szépen, lassan a maga idejében, ne ijeszd el magadtól. 15L
2018. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!