Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzek vonzalmat exem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek vonzalmat exem iránt, ha van barátnőm és őt szeretem?

Figyelt kérdés
Exemmel barátok vagyunk mert beláttuk hogy párként nem, de barátként nagyon jól össze illünk , viszont az utóbbi időben úgy érzem vonzódom hozzá.. nem folyamatosan, naponta egyszer max elő jön. Viszont van párom, szeretem , lassan fél évesek leszünk. Most akkor mi van velem??
2018. jan. 14. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert kérdező, sok személy nem teszi azt, hogy mélyen belenéz a tudatalattiba. Érted? Ő még mindig ott van, még nem estél túl rajta, próbáld meg "kitörölni" 16/F Írj privátot, segítek, hogy hogyan.
2018. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1 éve voltunk együtt,megcsalt, fél éve megbocsátottam neki és ennyi. Biztosan nem érzek már iránta semmi olyat, elengedték őt. De akkor miért?
2018. jan. 14. 14:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Privátba segítek, de nézd, a tudatalatti, sok olyan dolgot tárol, amit jelen helyzetben nem érzel.
2018. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!