Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

A kérdés

Miért érzek vonzalmat exem iránt, ha van barátnőm és őt szeretem?

Exemmel barátok vagyunk mert beláttuk hogy párként nem, de barátként nagyon jól össze illünk , viszont az utóbbi időben úgy érzem vonzódom hozzá.. nem folyamatosan, naponta egyszer max elő jön. Viszont van párom, szeretem , lassan fél évesek leszünk. Most akkor mi van velem??

01-14 10:17  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
MonolisIterVus nevű felhasználó válasza:

Mert kérdező, sok személy nem teszi azt, hogy mélyen belenéz a tudatalattiba. Érted? Ő még mindig ott van, még nem estél túl rajta, próbáld meg "kitörölni" 16/F Írj privátot, segítek, hogy hogyan.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 01-14 10:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1 éve voltunk együtt,megcsalt, fél éve megbocsátottam neki és ennyi. Biztosan nem érzek már iránta semmi olyat, elengedték őt. De akkor miért?

# 2/4Időpont 01-14 14:06 Privát üzenet
MonolisIterVus nevű felhasználó válasza:

Privátba segítek, de nézd, a tudatalatti, sok olyan dolgot tárol, amit jelen helyzetben nem érzel.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 01-14 14:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van 1lány akibe szerelmes vok. De a lány a legjobb barátomba szerelmes és már jártak is, csak szakítottak. És őt szereti a szakítás után is. Én már megmondtam neki h szeretem. Ő..
Mit tegyek? Nem akarom szeretni, de szeretem.
Nyaron volt egy barátnom akkivel szakitottunk de en meg mindig szeretem ő most egy másik palival találkozgat de meg o is érez valamit irantam. Most mitcsináljak?
A barátommal 2 évig jártam, elmentem a suliból és szakítottunk. Én még mindig szerelmes vagyok belé pedig már 1/2év eltelt. Mit tegyek?
Mit tegyek ha még mindig szeretem a pasimat?
Nagyon szeretem a barátom, de időről-időre erős vonzalmat érzek egy másik fiú iránt ami aztán pár hét alatt lelankad. Miért van ez? Mit tegyek? Veletek is van így néha?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu