Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy írjak rá egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy írjak rá egy csajra facen akit nem ismerek?

Figyelt kérdés

Csak úgy random facen megláttam és megtetszett és jó lenne őt megismerni.

Előre szólok értelmes válaszokat kérnék, köszönöm.



2018. jan. 14. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Rám egyszer úgy írt egy srác (életemben nem láttam, csak van pár közös ismerősünk, akiket szintén alig ismerek), hogy szimpatikus vagyok neki, és jó lenne megismerni. bár aztán a vége az lett, hogy nem írt, nem tudom, hogy mit csinálhattam rosszul. :DDD de amúgy ez a szöveg okés, szerintem.
2018. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 he84 ***** válasza:
Udvariasan, némiképp talán viccelődve írj neki (ne eltúlozva, hisz még nem is ismered, nehogy megsértsd már az elején, de később se), de főleg azt írd meg neki, hogy szeretnél vele simán ismerkedni, ha ő is benne van. Az is számítson, hogy ő vevő-e rá, vagy sem. Ha igen, akkor legyél türelmes, kitartó, tisztelettudó és az számítson, hogy ő mit szeretne. Vélhetően talán lesz idővel több is, ha netán titokban ez a célod (sok fiúnak eleinte ez a titkos célja, hiába tagadja némelyik, bocsi), ám ez is függ a lánytól is.
2018. jan. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!