Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nézegeti folyamatosan a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézegeti folyamatosan a képeimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) két hónapja szakított velem a barátom, nem volt hosszú kapcsolat, mindössze 2 hónapig tartott. Azt mondta, hogy szerelmes, de nem áll készen most egy komolyabb kapcsolatra (tudom, rossz duma). Azóta folyamatosan, ha rakok fel instastoryt (amit ha megnéz, kiírja a nevét, hogy látta) vagy snapchaten sztorit, minden egyes alkalommal megnézi. Ennek mi lehet az oka, esetleg van még benne valami érdeklődés vagy ne is reménykedjek? Előre is köszönöm a válaszokat :)

19/L



2018. jan. 15. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Én mindenki storyját megnézem, ha épp unatkozom. Olyan nincs, hogy csak egy emberét.
2018. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Instastory-nál automatikusan megy tovább, szóval bármikor beleakadhat a tiédbe, ez nem jelent semmit. Snap-en pedig nem tudom, lehet csak megy tovább. Szerintem próbálj ebbe többet beleképzelni, mert csak magadat lovalod bele. Ha viszont érdekel, hogy mi van vele, és lehetségesnek látod, akkor írj neki. Ez a szerelmes vagyok, de nem állok készen egy komoly kapcsolatra szerintem valamilyen szinten kizárja egymást, azt viszont nem hiszem, hogy nem voltál neki szimpatikus.
2018. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Automatikusan megy tovább minden emberre, nekem is sokszor bead olyat, akire nem is vagyok kíváncsi, de nem tehetek ellene, hisz a gép dobta ezt be...
2018. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, instan megy tovább, viszont snapchaten minden embernél külön meg kell nézni, ezért nem értem.
2018. jan. 15. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!