Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nagy a korkülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Szóval az van ,hogy a suliban van egy fiú aki 8-os.Én 6-os vagyok.Ő 15 éves,én pedig 12.Sokat beszélgetünk.Egyik nap én,ő és még egy lány meg fiú (tehát 4-en)elmentünk egy játszótérre(xd)és fvm-tünk(felesz vagy mersz).Többször is megöleltem őt,sőt meg is csókolt és utána hazafele kézen fogva mentünk.

A kérdésem,hogy szerintetek nagyon nagy a korkülönbség?Én nagyon kedvelem őt és már többször is megkérdezte,hogy nem akarok járni-e vele.Őszinte véleményt írjatok,és előre is köszi<3



2018. jan. 19. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
nem sok
2018. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekem ennyi idős korban sok lenne. Viszont ha nem csináltok "hülyeségeket" akkor rendben van. Itt arra gondolok hogy a max az a csók.:)
2018. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
12 éves KISLÁNY vagy, ő meg kamasz. Egy évet sem adok és dugni akar.
2018. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Kapom itt majd a negatívat, de ő már 15 éves, belelépett abba a korba, hogy szexuálisan is elkezdik érdekelni a dolgok.


Te még csak 12 éves vagy. Szerintem ez jelenleg sok. DE ha tényleg nem csináltok hülyeséget, majd csak sok, sok idő elteltével, (de akkor sem hülyeséget!), és szeretitek tényleg egymást, akkor miért ne? :)

2018. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szandyyy69 ***** válasza:
48%
A kor nem számít, de ne menj bele semmi olyanba amit te még nem akarsz mert kitudja lehet később megbánod
2018. jan. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinem.Azoknak akik azt mondja hogy sok:Tudom:)A szüleim is elmondták már.Vigyázok is nagyon vele.:)Csak azért itt is megkérdeztem.
2018. jan. 20. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!