Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! A pattanásos lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A pattanásos lányokat is szeretitek?

Figyelt kérdés
Hát sajnos eléggé patis vagyok. De van egy srác akibe szerelmes vagyok. Kérlek írjátok meg hogy ti mit gondoltok a patis lányokról. :)

2018. jan. 22. 18:21
 1/8 anonim válasza:
100%

Engem nem zavarna, mégpedig azér mert én meg pattanásos srác vagyok, és tudom mennyi szenvedés van a dologgal, főleg ha nem a tipikus tini pattanásokról van szó. Szóval nálam nem lenne kizáró ok. :)

De fordítva sajnos már nem ennyire jó a helyzet szerintem. :D

2018. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen
2018. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A pattanas egy termeszetes dolog, gondolom kamasz-tini lehetsz, szoval nyugi, semmi gond vele. Par ev es valoszinuleg elmulik vagy sokkal kevesebb lesz.

Fiuknak is van, hlyeseg emiatt undorodni egy lanytol:)

2018. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Igen, szeretem. Szexi egy csajon a pati.
2018. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, meg úgyis elmúlik :)

20F

2018. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Én ugyan lány vagyok, de a te cipődben járok. Cisztás aknéval küzdök már vagy hat éve és mégis van párom. Mily meglepő... Ne aggódj, nem ezen múlik a dolog, hanem a jellemen és a kisugárzáson! :3 Aki szeret, a pattanásaidat is szeretni fogja.
2018. jan. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavaró :)
2018. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valakinek még jól is áll. Úgyhogy igen. :)
2018. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!