Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz lenne, ha így írnék rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne, ha így írnék rá egy fiúra? Ha igen, akkor mit írjak neki?

Figyelt kérdés

A suliban szoktuk egymást látni,már szemeztünk,mosolyogtunk egymásra.

Arra gondoltam,hogy írnék neki,hogy "Szia,mi újság? "

Később esetleg megdicsérhetném a képeit,vagy kérdezhetnék a fociról valamit,mert ő focizik.

Vagy inkább azt írjam neki,hogy: "Szia,megismersz?"


Kérlek segítsetek,már szinte pánikba vagyok,mert nagyon akarok neki írni,csak nem tudom,hogy mit és hogyan!

/L


2018. jan. 22. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ahjaj..

Őszinte leszek. Sosem voltam híve annak hogy a lány kezdeményezzen.. Halálosan szerelmes voltam egy ismeretlenbe, akit mindig láttam.. megtaláltam, bejelöltem, ráírtam annyit hogy: szia!:)

Ennyi is volt. Nem írt vissza. Ha írsz neki, semmiféleképpen se ennyit...xd mert nem tudja mit akarsz.

Ha mindenféleképpen ráakarsz írni, akkor írj, de kérlek.. ne dicsérgesd a képeit, mert na az ciki.:D


Sok sikert kívánok!

2018. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Oké,ez ciki lenne. Értem!

De őszintén,akkor mégis mi a fenét írjak? Kérlek mondj valami hasznos választ,mert ez így elég kevés,hogy megmondod,hogy szar,de azt nem nem,hogy helyette mit kéne írnom!

2018. jan. 22. 21:03
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Én azt csináltam, h odaadtam a húgomnak a telefonom, összevissza nyomkodott minden szart aztán azt írtam, h

'bocsi a húgom volt' azt válaszolta, h semmi baj, én pedig erre azt, h 'es amúgy mizu'.


Tök átlátszó, de bejött.😂😂

2018. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocs. 😂

Muszáj írnod? Először bizonyosodj valamilyen szinten meg róla hogy bejössz neki. Nézz több ideig a szemedbe, harcold ki hogy egy nap többször lásson. Visszahúzódó, félénkebb fiú? Ha igen, akkor te tegyél egy KIS lépést.. ha meg nem, akkor várd meg amíg cselekszik, elérkezik, csak legyél türelmes, add önmagadat. Ha ráírnál lehet azt gondolná: nah, ezt sem tudom majd levakarni..

Hagyd hogy küzdjön. Kitartást!

2018. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen, gáz.


F

2018. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? XD

Én örülnék ha egy lány megdicsérne a képemet, stb. F

2018. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1. válaszoló: Akkor valószínűleg nem érdekli. Ha neki bejössz, akkor vissza írna, és egy szerelmes lány nem szórakozik...
2018. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Pl írj neki úgy hogy:

-Szia!Én vagyok a x az xy osztályból. Néha szoktalak látni a suliban,és gondoltam rádírok.

Ha ez meg van és jól megy a beszélgetés akk pl megkérdezheted hogy megy e a farsangi bálra stb.

2018. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!