Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan "koptassak le" egy srácot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "koptassak le" egy srácot?

Figyelt kérdés
Szóval, az van, hogy elég feltűnően belém esett egy osztálytársam (nem, nem nagyképű vagyok, csak mondta egy haveromnak, aki meg elmondta nekem, de bárki megmondja, ha ránk néznek), és én is bírom őt, de csak mint barátot :s Többször is kaptam már tőle "ajándékot" (pl karácsony), amit meg is köszöntem, de én nem adtam neki semmit (senkinek sem adtam). És tényleg nem akarom megbántani vagy semmi ilyen, de ha például ad ajándékot akár valentin napon, vagy valamikor "bevallja" hogy hogy érez, az nekem elég kínos lenne, és meg kellene neki mondanom, hogy nem jön be. Viszont akkor valószínűleg nem lennénk már túl jóban, és osztálytársam, szóval minden nap látnám. Valami ötlet, hogy mit tegyek? Tényleg nem akarom bántani :c 15L

2018. febr. 1. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer voltam ilyen helyzetben, csak ott én voltam a fiú helyében. Röviden: Ezt nem lehet úgy megoldani hogy ne bántódjon meg :D
2018. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fhúú bocsi az off-ért, de most dettó ugyanebben a helyzetben vagyok és engem is érdekelne mit tudnék csinálni...
2018. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajna el kell mondanod neki hogy másféle fiúk tetszenek neked!

Ez az egyetlen út! valahogy tudasd vele. És lehet hogy emiatt elveszíted, de akkor legalább tudod hogy azért volt veled kedves, hogy elcsábítson.

2018. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb olyan érzés mint amikor tökön rúgnak ha kiderül hogy csak barátként tekintenek rád. Bár lehet rosszabb :(


Készülj fel hogy ezután vége mindennek szinte.


17/ (sok sok ilyen helyzetet átélt srác)

2018. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jesszus ugyanilyen helyzetben vagyok :)...
2018. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ha jóba vagytok baráti szinten, akkor gondolom beszélgettek. A helyedben elejtenék egyszer egy megjegyzést, amiből leesik neki.

A másik pedig, hogy ne fogadd el az ajándékokat. Komolyan ne. Ha Valentin-napra adna valamit, akkor köszönd meg, de ne fogadd el. Esetleg még mondd azt is, hogy tetszik valaki, és nem akarod, hogy az a fiú azt higgye, hogy van barátod.

Volt egy barátnőm, aki pont ilyen helyzetben volt. Csak neki volt barátja is és ő megmondta, hogy nem akar a fiútól semmit. De a fiú nem értette meg. Nyomult rá, hogy valamikor biztos le fog esni a lánynak, hogy igazából ő kell neki, főleg ha elfogadja az ajándékokat stb. Négy éven keresztül ez ment, és csak akkor szabadult meg tőle, miután elballagtunk.

2018. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!