Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem a srácnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a srácnak?

Figyelt kérdés
Már többször is rácsapott a seggemre és néha cicámnak, babámnak hív. Nekem nagyon tetszik a fiú, de nem tudom eldönteni, hogy csak játszadozik vagy komolyan akar valamit. 14/L
2018. febr. 3. 14:07
 1/5 A kérdező kommentje:
És egyfolytában ölelkezni akar. Nagyon régóta ismerem.*
2018. febr. 3. 14:10
 2/5 anonim válasza:
kerdezd meg mert ha a fiuk ezt csinaljak raadasul nyíltan akkor bejosz neki egy probat meger:)
2018. febr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen próbát ér meg??

Az ilyen egy tapló paraszt. Nornális lány inkább elkerüli az ilyen óvodás idi.ótákat, akiknek ennyiben merül ki az udvarlás.

Nem egészen 10 évvel vagyok idősebb, de mikor én voltam általános sulis, akkor is volt 1-2 ilyen pitsa, akik erre a viselkedésre izgultak, de a normálisak hasba vagy tökön rúgták az ilyen kis pancsereket és azoknál többet nem is próbálkoztak. Valakinek van önbecsülése is.

2018. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megint "viccelődik" mond meg neki hogy csak akkor jönnél össze vele ha nem lenne egy ekkora perverz tapló
2018. febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem komolyan gondolja és családot akar veled alapítani
2018. febr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!