Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerintetek mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés
Mamamnal voltam tegnap es ma. Ott talalkoztam egy sraccal de nem beszeltunk tul sokat. Mielott eljottem azelott meg annyit mondott hogy sajnalja hogy tobbet nagyon nem talalkozunk.
2018. febr. 4. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
azt, hogy sanjálja, hogy többet nem nagyon találkoztok
2018. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja o is meg en is 12 evsek vagyunk
2018. febr. 4. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy neki. De miert mondta, azt, hogy “többet nem talalkoztok”? Nem ott lakik, vagy miert?
2018. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jézus atya úristen. Én igazán értem hogy fiatal vagy, de ha ennyit, ennyi idősen nem tudsz kikövetkeztetni azthiszem autista vagy.
2018. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazabol nem tudom hogy ki honnan jott, csak a keresztnevet tudom. Azt se fudom hol lakik helyi vagy nem...
2018. febr. 4. 19:04
 6/6 anonim ***** válasza:
A 4. igaz xDD
2018. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!