Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú de nem vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blondie2006 kérdése:

Tetszik egy fiú de nem vagyok biztos benne, hogy ő kedvel-e engem. Mit tegyek? (többi lent, és bocsi hogy egy regényt írtamXD)

Figyelt kérdés
Ő tulajdoképpen az .társam, nem rég esett le hogy tetszik, és nemtudom mit tegyek.Régebben utáltuk egymást de év eleje óta jobban viszonyoltunk egymáshoz.Aztán fiú-lány ültetésnél mellé ültettek.Nem szerettuk meg egymást de az órákat végig röhögtük. Az utan kb.2 hónappal később rájöttem hogy tetszik. Persze idő közben jobban viselkedtünk egymáasssal, pl.: ő beszólt én meg csak vissza szóltam és a végén általában nevettünk.Egyszer leszólta a barátnőmet, durván mi eljutott az igazgatóhoz.Azóta kedvesebb a lányokkal. sokszor megnevettet és ha valamire azt mondom hogy hagyja abba ,dirkt széles vigyorral az arcán folytatja én meg csak nevetek ,mint a hülye. Nemtudom mnnyir kedvel, és félek azt mondani ,hogy barátok vagyunk mert lhet ezt ő nem így gondolja, viszont elég jóban vagyunk.
2018. febr. 11. 02:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem még hagyjad! Érdemes lenne várni egy fél évet és megnézni mi lesz belőle. Ha magamból indulok ki akkor azt mondom én nem szoktam elhamarkodott döntést hozni, és az érzelmeim sem az egyről a kettőre alakul ki. Én így látom, vagy megfogadod vagy nem.
2018. febr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már eltelt par honap miota ezt megirtam, meg mindig szinte ugyanugy allunk.Egyik o.tarsammal (fiu) tok veletlen talaltunk egy temat amirol rengeteget beszelgettunk. Sokszor ugy lattam mintha az a fiu aki tetszik minket nezne. Néha eszembe jut hogy feltekeny de aztan hamar eszembe jut hogy tuti nem:( nemsokara itt a szulinapja. arra gondoltam foci labdat veszek neki, (fiuk!!!) tudtok segiteni?

Ekezet luxusXD

2018. márc. 26. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!