Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? 16/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 16/l

Figyelt kérdés

Szoval 9.esek vagyunk, csak evfolyamtarsak, nem hinném hogy bejövök neki, különösebb jelet nem tapasztaltam

Viszonylag sokat vagyunk együtt, vagyis nem kettesben, hanem egy tarsasagban, pl szünetekben amikor ugyanazon a szinten van orank

Elég sokat néz rám, de amúgy ennyi, amiből lehetne kovetkeztetni, de még ez sem feltétlenül arra utal hogy bejövök neki

Meg sosem volt baratnoje, állítása szerint

Valentin napon volt ilyen szivrablos játék, hogy akihez hozzászoktak(fiú lanyhoz aztán ma forditva) és mondta hogy már első szünetben elvették a szívét, de hogy az `igazi` szíve meg nincs elrabolva

Ezt szerintetek miért mondta? Vagyis hogy várhatta volna hogy én is mondom hogy az enyém sincs és amúgy itt ketten voltunk ennél a beszélgetésnel

Bocsi ha összeszedetlen, de most nem tudtam jobbat😇

Ő is 16



2018. febr. 15. 18:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzá szóltak*bocsi autocorrect
2018. febr. 15. 18:26
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem próbálod meg ne tudod meg hogy szeret e vagy sem.

Ne félj attól hogy ciki lesz!

Egyáltalán nem az!

Ha meg lehurrognak a többiek tojd le őket magasról!

Remélem tudtam segíteni!

14f

2018. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamikor vess fel egy programot (ahova leginkább kettesben lehet menni),hogy milyen szívesen elmennél ra,de nincs kivel. Például : de megnézném "ezt meg azt' a filmet,de egyedül gáz moziba menni vagy "de rég voltam korcsolyázni,senki se tud körülöttem,egyedül meg nem mennék" ,valami ehez hasonlór. Ha elhív akkor nyert ügyed van.;-)
2018. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A korcsolyázós az megy, már voltunk is kétszer, és jövő héten megyünk megint, de négyen megyünk

Nekem egy barátnőm és neki egy barátja

Köszi a valaszokat❤

2018. febr. 16. 06:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!