Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van 2 lány akikkel össze akarok jönni. De sok olyan ember van aki kavart rolam és azt mondták, ezert nem lehet koztunk semmi. Es először az egyik lannyra mentem ra es utana csak a másikra miutan az egyik nem akart velem össze jönni. De mas lány nekem nem kel csak ez a 2! Mert e miatt a dolog miatt nagyon nagy lett az igenyem most a kovetekezo baratnomre! Az egyik meg azt is mondta , hogy azért sem jon ossze velem mert nincsen draga telefonom vagy nincsen iphone-n. Meg , hogy nem lajkolnak sokan facebookon! DE egyszerűen nem birok lejjebb adni meg nem bírók leszalni roluk mert nagyon tetszenek. Mondtak mar , hogy hadjam oket mert nem erdemelnek meg na meg , ugyse lenne már jó velük a kapcsolat de nem megy. Addig nem adom fel míg valamelyik meg nem lesz! Én eléggé ilyen sokat stresszelő akaratos típus vagyok! Es az igazsag az , hogy még okosabb szebb barátnőm nem volt és ezért nem adom fel! Mert ezeknek a lányoknak minden fullosan jó. Alakjuk, arcuk , hajuj , stb. És mivel most komolyan ezért nem lett ilyen barátnőm mostmár. Nem eleg olyan aki nem fullos. Oké nem minden a szepseg de akkor se. De ha ezen túl leszek akkor ha ilyen mégegyszer elő fordulna akkor le szarom a dolgot es a lanynak meg mondom , hogy akkor viszontlatasra de most nem fogom ezt tenni. A lannyokal mikor talizunk, sokat veszekszunk. Most en még igy is szégyellem magam ezert is, de az egyiknek mergembe, egy pofont is adtam. Ezert egy páran azt mondták. El taposni váló féreg vagyok. En meg meg mondtam , hogy az amit ő csinalt meg ennel is szanalmasabb az egyik baratam mar beoltotta a lanyokat ezert de nem lehetett rajuk hatni. Nos , hogy lehetne fel szedni valamelyik lányt? Vagy mit tegyek , élni nincs kedvem e miatt! Illetve nekem Xiaomi note Redni 4x 32 gb-m van ezt csak azért irom mert , hogy az egyik csaj ugye azt is mondta , hogy nincs draga telefonom se vagy legalább egy iphone 5-öm se !

2018. febr. 18. 18:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Jesszus. Hát ez fájt.
2018. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Illetve a lány mind a 2 lány ezek előtt mindig kedves volt velem. És nem is tűnt bekepzeltnek. Szóval most gyűlölöm és szeretem is egybe őket és először csak 1 lány volt. És miután ő megsértett szóltak egy ugyan olyasmi kinézetű csajnak és az meg rosszabb! Az mondta azt , hogy azért nem jön velem össze mert nincs drága telom vagy legalább egy iPhone 5-om. Na meg , hogy nincsenek sok like-ok Facen meg instan és nem tartok sok vasat a tűzbe, nekem igazából az elso lány kene . A második az már csak azért van, ha véletlenül pont az jönne össze velem akkor jó lesz az is!
2018. febr. 18. 18:58
 3/26 anonim válasza:
Vegyél erőt magadon és szrd le, bármilyen nehéz is , és ha muszály vedd vissza az igényeket a lányokkal kapcsolatban olyanra amilyen volt! Mert akármilyen is ez, de egy csaj nézzen ki jól de rendes is legyen . Akkor is ha itt lett volna a lehetőséged egy “bombázóra”! Ez egyszerűen undorító , hogy mert neki lehet van 200-300 vagy talan több like-ja. Vagy talán meg több . Akkor a fiúnak is sok like-ka kel legyen! Na meg bármit is pletykálnak az emberről akkor is szoba kene állni az illetovel akiről a pletyka megy. Meg nem azt mondani neki, hogy bocs ezért mert mindenki pletykálkodik rólad nem lehet köztünk semmi. Na meg ez is , hogy drága telefonodnak kel legyen na meg ez az iPhone azért volt kar az, hogy az iphone-t meg csináltak mert hiába jó telefon ha a sok nő meg veszi és a gusztustalan kurvk meg csak olyan pasival jönnek össze akinek az van! Ezek egyszerűen... undorítóan szánalmasabb 16/F
2018. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Változtatnod kellene a felfogásodon. Már alapjában véve az, hogy két lánynak csapod egyszerre a szelet is probléma...
2018. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem az utóbbi lánnyal nem is nagyon veszekedek az igazából tényleg csak tartaléknak van ott! Engem az első lány érdekel annyira , és igen a felfogásomon változtatni kene . De mint mondtam , az meg nem fog menni
2018. febr. 18. 23:33
 6/26 anonim ***** válasza:
Adom a törölt válaszoló válaszát. Ha nem akarod, akkor nem is fog menni. Viszont ha változni akarsz, akkor sikerülni is fog. Nehezen, de menni fog az.
2018. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Te latod magad? Olvasd vissza a kerdest es gondolkozz el magadon. En ertem, miert nem akarnak osszejonni veled. A kerdes, hogy te megerted-e? Csak olvasd el, amit ide leirtal. Utana probalj meg tukorbe nezni
2018. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
Kedves emberek... Úgy néz ki, hogy a kérdező telefonról volt és ezért nem akart bővebben fogalmazni! Vagy nem tudott! De gondolom ő nem úgy gondolta a dolgot ahogyan le írta! És nem a kérdező a szánalmas hanem a 2 lány főleg az utóbbilag írt lány! A törőlt válaszolóval az élen! És a #6-os válaszolónak igaza van. Lehet, ha akar változzni valahogy csak rá veszi valaki vagy ráveszi magát és változni fog! Legfeljebb egyszer hagyni fogja a lányokat. A kérdező lehet pontosan nem így akart fogalmazni! Hidd el kérdező ezekkel a lányokkal nem érdemes össze jönni! Majd meg találják a párjukat akinek ott lesz facen több száz like-juk na meg ott lesz nekik majd mondjuk a Samsung Galaxy Note 8 vagy az Iphone 8 vagy X telefon :D! Na meg akit mindenki kedvel és nem pletykálkodnak róla, vedd rá magad és hagyjad őket!
2018. febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
De ha annyira kel az a csaj akkor ezekkel próbálkozz meg! De ha állandóan cseszteted csak az lesz a vége, hogy feljelent! Úgyse fogja belátni a hibáját, úgyse fogja meg hagyni magát, csak rossz dolgokat fog csinálni! Vagy próbáld meg azt, hogy egy ideig nem szólsz hozzá, utána pedig egyszer szólj neki valamit vagy írj rá facen és beszélgess vele egy ideig utána hátha össze jön veled, egyszer csak belátja, hogy hibázott! Vagy akkor fizesd le vagy őt, vagy köss egy fogadást de olyat amibe csalhatsz és biztos, hogy te nyersz! Vagy fizess le valakit, hogy óltsa be vagy kérj meg embereket, hogy beszéljenek vele! Vagy fenyegesd meg valamivel. persze nem olyannal ha holnap nem megy ki veled talizni akkor meg vered! Hanem valami mással! Vagy vegyél neki valamit! Ha ezek sem lennének elegek akkor irányísd egy kicsit legyél vele kedves és egyszer csaj csókold meg meg ilyenek és akkor hátha rákényszerűl és össze jön veled!De szerintem hadjad a fenébe ha toronyórával áll eléd, hogy megbócsájts akkor is! Mert az amit csinált oly szánalmas volt, hogy nincsen rá bocsánat!
2018. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Veletek egy idős vagyok, de csak nevetni tudok ezeken a tiniszemélyiségeken. Üdv, a törölt válaszoló. Ti halljátok miket írtok, gondoltok?

Fenyegetés?

Igen, a lányok is nevetségesek az elvárásaikkal, de a srác is nevetséges, hogy ettől függetlenül utánuk szalad, csakmedt "fullos, bombanők". Nem tudom, hogy a többi velünk egykorú, hogy van vele, de én már megtanultam, hogy nem csak a szépségtől döglik a légy, felőlem topmodell is lehet a lány, ha felszínes és két szót nem tudok hozzászólni, mert nem érti a mélyebb beszélgetést, általános műveltség helyett csak a telefonját tudja nyomkodni.

Nekem is Iphone 5s-em van, na és? Praktikus, megdolgoztam érte, szeretem, mert jókat tudok fotózni vele (nem selfie, hanem tájképek többnyire) s kb ennyi. Az aplikációk által tudok nyelvet tanulni, mérem a teljesítményem a sportban, ilyensmi.

Nem értem, a környezetemben többnyire normálisak a fiatalok pedig, mégis vannak ilyenek.

2018. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!