Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ugy érzem nekem nem megy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy érzem nekem nem megy tovább, hogy mondjam el hogy ne bántsam meg annyira? 17/L

Figyelt kérdés
ugy érzem beleuntam a kapcsolatunkba és már semmi sem olyan mint eddig...Már nem érzek semmit de ő meg annyira szerelmes és mikor felhoztam a témát sirt hogy ő nélkülem nem akar élni es hogy ne hagyjam el mert abba belehal.Nem tudom hogyan szakitsak vele annyira sajnalom őt de nem maradhatok vele örökre emiatt(10 hónapja vagyunk együtt)

2018. febr. 25. 22:55
 1/5 Mádár0218 ***** válasza:

Ha már attól sírt, nem tudsz olyat mondani amivel ne bántanád meg.


A legegyszerűbb ha kimondod a nyersen hogy mit akarsz

2018. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Mindenképpen meg fogod bántani, főleg ha ő ilyen erősen kötődik hozzád. Az érzelmek már csak ilyenek. Nem tudtok úgy elválni, hogy ne fájjon.


Mondd meg neki így ahogy nekünk leírtad. Ez korrekt, nem hazudsz, nem hárítasz, az egyenes beszéd a legjobb szerintem. Nyilván nem fog belehalni, és nélküled is fog élni, csak most éppen így érez. Majd túlteszi magát rajta. Csak szánalomból ne maradj vele, ezt neki is meg kell értenie, ha nem is azonnal, de idővel.


Neked is lesznek olyan szakítások az életedben, amikor úgy érzed, itt a vég, de általában azért nem így van. :)

2018. febr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj privátban szívesen beszélek erről.
2018. febr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell finomkodni. Konkrétan közöld vele az érzéseidet. Ne magadnak okozz szenvedést azért, hogy mások lelkivilágát ápolgathassad. Legyél egyenes. Persze nem durva, csak egyenes.
2018. febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kijelented, hogy vége, és kész. Érzelmi zsarolásnak ne hagyd magad.
2018. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!