Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Több lent Sürgős!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Több lent Sürgős!

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, lány. A suliban jó jegyeket szereztem, ezért az igazgató elengedett engem és a családomat Tenerifére.(Spanyolország) Megbeszéltük, hogy amíg ott vagyunk eljövök egy Spanyol intenzív kurzusra két hétig. Egy osztálytársam volt, egy Orosz fiú, akit Evgeniynek (Jevgenyij) hívnak. Első nap kegyetlenül kínos volt minden. Csak akkor beszéltünk egymáshoz, ha a tanár megkért rá. A második nap átkerültünk egy másik tanárhoz, aki sokkal jobb hangulatot hozott közénk. Sokat javult a kapcsolatunk. Mindketten kínos fajta emberek vagyunk, vagyis csendes, visszahúzódók. Annyira szerettem/tem ezért. Gyerekkorunkról kellet egymást kérdezni spanyolul, és hasonló gyerekkorunk volt. Sokban hasonlítottunk egymásra. Kinézetben 16 évesnek tűnt, illene hozzám, gondoltam. Két hét telt el így, ketten együtt. Apáékat megkérdeztem hogy, maradhatnék-e még egy hetet. (Evgeniy, meg az örömmel teli, minőségi órák miatt is :)) Beleegyeztek, és mentem a következő héten. Lett három új osztálytársam, (2 orosz, 1 osztrák) de nem nagyon érdekelt mi történik velük. Még mindig teljesen bele voltam zúgva belé. Az osztrák fiú közénk ült, és nagyon zavart is, e nem tudtam semmit se mondano ez ellen. Annyira édes, szép a nevetése, gyömöszölni való, szereény, szinte pont mint én. Már a negyedik hete tanulok itt (most már sinte csak miatta) és nem tudom mit csináljak. Az utolsó órám pénteken lesz vele és nem tudom mit mondjak neki. Megmondjam neki hogy szeretem, és aztán ott hagyjam mint a semmit? (végül kiderült, hogy 20 éves, és nincs barátnője) Nagyon fura lenne hogyha elmondanám neki, vagy? Furán érezne magát emiatt szerintem. De én is hülye vagyok hogy egy ilyen fiúba szerettem bele aki 6 évvel idősebb nálam. Egyszerűen nem tudok mit csináljak :(

2018. febr. 28. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj kérdező, kérj tőle elérhetőséget, mond neki, hogy szimpatikus neked, és hogy aranyos és kedves. Hidd el, értékelni fogja, ha eddig jóba voltatok :) 16/F
2018. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%
Vegyél neki egy üveg Vodkát, érteni fogja
2018. febr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!