Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bevalljam neki hogy szeretem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki hogy szeretem? És ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban akibe szerelmes vagyok. Nem tudom hogy szeret vagy nem. Azt mondja hogy szeret meg úgy is viselkedik. De már háromszor mondta hogy nem szeret csak viccel. (Egyszer azt is felhozta hogy különben is azt mondtam hogy utálom)

Emellett a baráti is azt mondják hogy szerelmes belém.

Arra gondoltam hogy valahogy megkéne mondanom hogy mit érzek iránta akkor talán kiderülne hogy szeret-e. Szerintetek elmondjam? És ha igen akkor hogy? ( Nem szeretném szó szerint és olyan egyértelműen mert elég félénk vagyok)

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. márc. 3. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mond el.

Én is hasonló helyzetben voltam és úgy viselkedett velem mintha tetszenék neki, de mikor elmondtam neki ő nem így érzett.

Csak játszott velem és azt látom hogy veled is játszik.Próbáld meg inkább elfelejteni.

2018. márc. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem se mond el
2018. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%

Mi lehet a baj ha elmondja?

Akkor legalább lemenne egy teher a válladról és aztán megfogod tudni, hogy mi a helyzet pontosan az ő részéről.

Nem lesz semmi baj, ha kinyilvánítod neki.

Nálam is volt már ilyen, elmondtam az illetőnek és végül ő is így érzett.

Szóval azt csak ő tudhatja hogy mit akar, lehet hogy ezeket mondja meg így cselekszik de azt te abból nem tudhatod h mit érez. Ha elmondod neki és ő is akkor legalább tisztába vagy vele hogy el kell felejtsd vagy összejöttök. Nem olyan nagy ördöngösség

2018. márc. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!