Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mit jelent? (fiúk is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit jelent? (fiúk is válaszoljanak kérem)

Figyelt kérdés
Hát van egy fiú akivel elég zűrös volt a kapcsolatunk de 4 évig szerelmesek voltunk és jártunk is egy ideig és már 5 hónapja nem beszéltünk és semmi ma pedig hirtelen írt egy szívet nekem és elkezdett érdeklődni hogy hogy vagyok ilyesmi és megkérdezte hogy most van e valkim... Mit jelent vajon ez?

2018. márc. 21. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Itt tudnak segíteni: [link]


(Ha szépen mosolyogsz, akkor talán kapsz egy csakratisztítást is)

2018. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem talál szexpartnert és reménykedik benne, hogy hátha benned tudna lenni.
2018. márc. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

15 évesek vagyunk

És komolyabb válaszokat ha kérhetem

2018. márc. 21. 23:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit jelenthet? Folytatni akarja.
2018. márc. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
kanos lett
2018. márc. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 bit123bit ***** válasza:
Hát a szerelem már csak ilyen.. Ha van akkor rossz, ha nincs akkor is rossz.. Szóval a fiú folyamatosan szerelmes beléd, csak lehet hogy jött egy ilyen szünet hullám.. Ismerős amúgy nekem ez a helyzet, mivel én meg 8 hónapig beszéltem folyamatosan egy lánnyal, és hirtelen jött egy 6 hónapos szünet, azóta újra beszélgetünk..
2018. márc. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kamaszkori szerelem..hullámok..egyszer akar téged aztán vagy te unod meg őt,vagy ő un meg téged.Aztán újra megjelenik.Gondold átt hogy mit akarsz,hogy mi legyen tovább.spoiler..4 évig szerelmesek voltatok...11 évesen nagyon nem hiszem hogy az szerelem volt..esetleg "gyerek szerelem".
2018. márc. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozott másokkal, nem jött össze. Most próbálkozik újra nálad, te már egyszer beadtad a derekat, hátha sikerül neki most is.
2018. márc. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Mádár0218 ***** válasza:

A. Rájött, hogy nélküled nem megy és újra össze akar jönni veled, mert szeret.


B. Kell valaki akit már ismer és lehet belőle könnyen valami, amíg nem talál jobbat.

2018. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
visszaakar szerezni
2018. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!