Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerelem? A kérdés rövid,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem? A kérdés rövid, magyarázat hosszú

Figyelt kérdés
Szóval. Van egy lány. Tudom, hogy amit iránta érzek, az nem barátság, de nemtudom hogy ki lehet e mondani, hogy szerelem. Az a helyzet, hogy nagyon gyakran vagyunk együtt. Szokott ülni az ölemben, és mikor ketten nézünk filmet laptopról, és az ölemben ül, mindig figyelem arra, hogy neki legyen kényelmes, még Akkor is, ha nekem az úgy nem jó. Puszit is adtam már neki,és járkáltunk már kézenfogva de nincs meg az a "pillangó a gyomorban" vagy az a "bizsereg a bőröm ha hozzám ér" érzés. A legszuperebb az egészében, hogy én is lány vagyok. (Én tudom magamról hogy a lányokat szeretem)
2018. márc. 24. 21:07
 1/3 anonim válasza:

szia én is lány vagyok és

szerintem ez lehet szerelem viszont szerintem csak akkor mondd el neki hogyha biztos vagy benne hogy ő is a lányokat szereti...tapasztalatból tudom hogy milyen ha úgy mondják el neked hogy te nem is szereted őt

szintén legjobb baráttal

2018. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném azzal, hogy magamban mindig "Manómnak" vagy "Babámnak" hívom, és hogy valószínűleg tetszem neki. Aludtunk is már együtt, és beteges vagy sem, de álltalában mindig hamarabb kelek fel, hogy tudjam nézni ahogyan alszik. Viszont ezek ellenére, tudom hogy ő nem állna készen egy kapcsolatra, míg én teljes mértékben. Szóval így sem úgysem fogunk összejönni, meg szeretném tudni, hogy ez szerelem e...
2018. márc. 24. 21:35
 3/3 Fruzs33 ***** válasza:
Elég erős a gyanúm arra,hogy többet érzel barátságnál,de nem szerelem.
2018. márc. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!