Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyek próbára egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyek próbára egy fiút hogy tetszem e neki?

Figyelt kérdés

2018. márc. 28. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Kérdezd meg tőle
2018. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia. Hát mostanában van insagramon ez a tellonym na én ott kérdeztem rá magamra így:

Xy vélemény?

Erre ő ír valamit esetemben hogy kedves aranyos lehet vele beszélgetni értelmes.

2018. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem fogom tőle megkérdezni az 690%...

Ja és nincs neki...

2018. márc. 28. 19:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor várd hogy rájöjön mit szeretnél.
2018. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na pont erről van szó... előbb szeretném kideríteni vagy valami jelét látni hogy tetszem neki és ha ilyen van akkor rákérdezni... de lehet hogy őt egyáltalán nem érdeklem... és akkor meg nem fogok rákérdezni...
2018. márc. 28. 22:27
 6/9 Leveltetu ***** válasza:
Ez most komoly? Hany eves vagy 10? A legrovidebb ut az egyenes ut! Pont. Ha neked bejon a srac, akkor nyugodt lelkiismerettel rakerdezhetsz pl egy olyan kerdessel, hogy " Ugy erzem tetszel nekem, meg szeretnelek ismerni." Ott helyben kiderul a valaszabol, hogy hajlando veled ismeretsseget kotni vagy sem. Mit kell ezen filozofalni annyit? 21-dik szazadban az informacio vilagaban barmit megtudhatsz barkirol, amennyiben viszont sehol nem talalsz rola infot azt jelenti, hogy regi vagasu udvarlos tipus, ilyen esetben nyithatsz egy baratsaggal vagy erdeklodesi korrel es azon keresztul megtudod, hogy tetszel-e vagy sem.
2018. márc. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem 10 éves vagyok már bocs hanem 16...
2018. márc. 29. 07:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyere el hozzám és letesztellek! Kiértékellek pontosan. Aztán ez alapján tudni fogod, hogy másoknak hogyan tetszel és min kell változtatnod, hogy minél jobb legyél.
2018. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Találj valami indokot a személyes interakcióra, pl ha a suliban kell valamiben segítség, kérdezd őt, hogy tud-e segíteni. Ha segít, akkor az együtt töltött idő alatt észreveheted, hogy szimpatikus vagy-e neki. Ha jóban vagy valamelyik haverjával megkérdezheted, hogy szerinte bejönnél-e a másik srácnak.


Vagy így is lehet :D [link]

2018. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!