Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit vegyek a barátnőmnek ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátnőmnek ha lázas?

Figyelt kérdés
Később megyek meglátogatni és gondoltam egy kis aprósággal meglepni amitől jobban lesz, hogy éreztessem vele mennyire szeretem. Csak nincs ötletem mivel.
2018. márc. 31. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Vigyél neki csokit vagy sütit, egy szál virágot , esetleg már most meglocsolhatod és mondhatsz neki egy kis verset hisz húsvét van . Ezek mindd hatásosak .
2018. márc. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Egyet értek #1-gyel, nem kell nagy dologra gondolni, vegyél valami apróságot!
2018. márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Lázas? GYÓGYSZERT ne csokit...
2018. márc. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Az első válaszoló igazán bölcs gondolatát továbbvéve azt javaslom, hogy borítsd nyakon egy vödör, jéghideg vízzel. Hatásos lesz... Basszus, hogy lehet valaki ennyire aberrált? Ha valaki beteg, akkor nem csoki kell neki, meg locsolóvers. :"D Vigyél gyógyszert, de szerintem magadon kívül nem kell semmi.
2018. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Kád hideg vízbe üljön be. Már ha a gyógyszer nem hat.
2018. márc. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Csokit meg ilyeneket semmiképp sem vigyél.

Ami segíthet neki:

"Kézmeleg, friss narancslé: a vírusos lázzal járó problémákat enyhíti a kézmeleg friss narancslé is – segít a láz ellen és energiát ad a páciensnek. „Kitakarítja” a méreganyagokat a szervezetből, ami jelentős előny."

"Lime és méz kombináció: alkalmazhatjuk a lime lé és méz keverékét is vírusos láz ellen, mely nemcsak méregteleníti a testet, erősíti az immunrendszert, de a méz az energiát is növeli. Használjuk rendszeresen a leghatékonyabb eredményért!"

"Méz, lime lé és brandy kombináció: kiváló otthoni praktika a méz, lime lé és a brandy összekeverése. Az arány legyen 3:2:1. A brandy-t helyettesíthetjük gyömbérlével is. Naponta – napi 4 alkalommal – fogyasszuk ezt a gyógyírt, míg meg nem gyógyulunk."


Szerintem ilyenkor ezek jönnek a legjobban, egy lázas beteg szervezetének nem tesznek jót az édességek. Csináld meg valamelyiket otthon és vidd el neki

2018. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
De sok orvos van itt, és ha a barátnője mondjuk volt orvosnál és gyógyszert is kapott? Akkor is vigyen neki? Gondolkodjatok már légyszives. Jó lesz az amit az első írt.
2018. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ki a fszom vágy csokira 39 fokos lázban?
2018. márc. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!