Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jelenthet valamit az, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet valamit az, hogy már megint több álmomban is benne volt az exem? (mármint egymást követő napokon) Olvastam egy olyat, hogy ha valaki megjelenik az álmodban, az azért van, mert hiányzol neki, ez igaz lehet?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy ha éppen a közértes nénit látom az álmomban, akkor neki biztosan nem hiányzok... de az exemnek? Ráadásul szinte csak rá emlékszem az álmaimból:( Egyébként lassan 3 napja nem beszéltünk és valószínűleg lassan már abban sem biztos, hogy élek, mert nem szoktam így eltűnni, gondolom, ez is közrejátszhatna abban, ha esetleg hiányzok neki.

2018. ápr. 1. 08:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az álmok a te emlékképeidből épülnek fel, semmi oözük ahhoz, hogy valaki hogy érez irántad.
2018. ápr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, hogyha nem beszélsz az exeddel, legalábbis nálam az. Igazav van az első válaszolónak, a Te álmodnak semmi köze az exed érzéseihez. Az álmaid a Te tudatalatti gondolataidból állnak
2018. ápr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát ez azért vicces, mert már lassan 1 hete nem láttam őt és nem is nagyon jutott eszembe pld. tegnap:D
2018. ápr. 1. 09:13
 4/15 A kérdező kommentje:
Ajj:( mindegy akkor, csak azért kérdeztem, mert eddig legalább ez bejött :/
2018. ápr. 1. 09:13
 5/15 Fruzs33 ***** válasza:
Én viszont fordított rávilágításban látom,de lehet,hogy tévedek.Nem lehet az,hogy még esetleg te érzel valamit?
2018. ápr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Szia énis szoktam álmodni egy fiuval,4 honapja nemláttam...És tudom hogy ez azért van mert én szeretem,hiányzik...vele lennék és ez befolyásolja hogy vele álmodom
2018. ápr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

" hogy ha valaki megjelenik az álmodban, az azért van, mert hiányzol neki"

Ez egy tini hülyeség, valahol én is olvastam. Ezzel tartják magukban a reményt, hogy hiányzik a másiknak.


Szerintem neked hiányzik az exed.

2018. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez eddig is tény volt... de olyan furcsa, hogy miután szakítottunk, éreztem, hogy hiányzom neki és sokszor benne volt az álmaimban ((utólag kiderült, hogy ekkor még szeretett is engem)), aztán ez elmúlt (én ugyanúgy szerettem továbbra is és persze nagyon hiányzott, nem javult a helyzet hetek alatt sem, sőőt, de egyszerűen akarva sem sikerült belevarázsolnom az álmaimba, pedig komolyan próbáltam, elalvás előtt felidéztem az arcát meg ilyenek, de nem vált be), néhány héttel később újra elkezdtünk beszélgetni, mondhatni jóban voltunk, most pedig elrontottam ezt a "jóban vagyunk" dolgot és már nem is beszélünk... most nem érzem olyan erősen, hogy hiányoznék neki, de benne van az álmaimban:( pedig most ilyen "hullámvasút felfelé" van, nem hiányzik annyira, mint általában, jól elvagyok nélküle ^^ Szóval... csak zavar, ha ok nélkül nem hagy az álmaimban...
2018. ápr. 1. 12:16
 9/15 anonim ***** válasza:

Az álmaink a tudatalattinknak a kivetülése, az agy így pihen és így dolgoz fel nagyon sok dolgot. Ha tudományosan közelítjük meg, akkor nincs köze ahhoz, hogy éppen kinek hiányzunk; sokkal inkább ahhoz, hogy nekünk épp ki hiányzik.

Ha úgy érzed, hogy hiányzik, esetleg próbálj meg nyitni felé, és újra felépíteni a barátságotokat. Bár a véleményem és a tapasztalataim szerint sose sül ki jó abból, ha "barátság" marad az exek között... az mindig erőltetett, vagy esetleg rejtett érzelmei vannak az egyiknek a másik iránt.

2018. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"néhány héttel később újra elkezdtünk beszélgetni, mondhatni jóban voltunk, most pedig elrontottam ezt a "jóban vagyunk" dolgot és már nem is beszélünk.."

Nem rontottad el!

A kapcsolat tartása az ex-szel hosszú távon káros. Nehéz elengedni, de muszáj. A kapscolat tartása az ex-szel megakadályozza vagy megnehezíti a későbbiekben egy új kapcsolat kialakítását, sőt, a kapcsolat elengedését is. Sokkal nehezebb lesz túlesni a szakításon, ha beszéélsz vele.

Ne vágd magad alatt a fát és szakítsd meg vele a kapcslatot teljesen. Akármit is mond, akarj magadnak jót!

2018. ápr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!