Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Hogyan mondjam el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan mondjam el a lánynak hogy szeretem, vagy legalább utáljak rá úgy, hogy ne legyen túl rámenős? Lányok! Nektek mi jönne be a legjobban?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Bókolj neki!

De amugy az a legjobb, ha hatarozottan kimondod mit erzel. A lanyok birjak, ha egy srac magabiztos

2018. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Ha bókolsz neki, beszélgetsz vele és nem hanyagolod, akkor rájön, hogy fontos neked és ebből következik, hogy szereted.
2018. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Bizonyítsd, napról -napra, hétről - hétre gesztusaiddal, figyelmességeddel s minden olyannal amire harapnak a csajok. Mi a francot csináljon egy lány azzal, hogy kijelented neki, hogy szeretlek? Ez olyan qurva gáz, hogy elásnám magam, ha egy KanMaki/ Majom ilyen szarul vallana szerelmet.


Szerelmet hónapok elteltével leánykérés előtt tetszik vallani, nem a 0. percben. :) de béna próbálkozás te jó ég!


Elég gyenge az evolúciós drive -od, kihalnál ha nem adtam volna tippet neked.

2018. ápr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,kezdő vagyok :D
2018. ápr. 26. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!