Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Magyar fiúnak van esélye egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar fiúnak van esélye egy cigány lánynál?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 10. 11:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
65%

Igen van!

Vannak ojan isnerőseim, akkik roma csajt vetek el es egy az, hogy vanak ohan romák aholmár tejesen elveszet a kultúra, minél jobban szeretnének be ileszkedni, és ez sikerül is nekik (a normálisabb fajtának!) egy roma csaj nagyin jo feleség tudleni és házi asziby. A családja pedig elfogad, csak alkalmaszkodni kel, és hid el ők is alkalmaszkodnak majd hozzád!!

Nagyon sok ijett láttam már!

2018. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
58%

2017. szeptember 4.-én 1 éves ismeretség után összeköltöztem roma párommal. Lányaimmal imádják egymást, mi már az esküvőt terveztük.

Édesanyám házába párom miatt nem mehetek be, mert rasszista. Most Anyum elvitte a Lányaimat és nem vette fel 2 napig a telefont.

Párom szakított velem most, mert nem bírja elviselni, hogy Édesanyám ezt csinálja. Állítólag Párom is olyan állapotba került, hogy nyugtatóval sem tud aludni...

Párom jó ember és mindenki megszerette, nehezen bizonyítottunk.

Szóval van esélyed, ha a környezeted nyugton tud hagyni!!!

2018. júl. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan cigány lányról van szó, akinek a családja nem olyan hagyományörző, úgy viselkednek mint egy normális család. Itt szándékosan nem azt írtam hogy magyar család mert már a magyarból is sok a tróger teljesen mindegy hogy cigány vagy magyar mert lehet mind a kettő normális meg tróger is. Szóval az a lényeg, hogy nekem már 2 éve van cigány barátnőm magyarként. Nagyon jó egy cigánylány, mivel nagyon benne van az anyai ösztönök, igazi háziasszonyok.
2018. júl. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
cigány lányok, írjatok :)
2019. ápr. 11. 09:32
 25/30 anonim ***** válasza:
A cigánylányok nem rosszak de elég betegesen féltékenyek tudnak lenni, jajj annak a magyar csajnak aki rád néz, vagy akire te ránézel.
2019. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Agresszív család.
2019. jún. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Sem keves.


A ciganyokat pedig nem kell szidni. Van köztük kedves es értelmes család is.

2019. jún. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Sem keves? :o
2019. jún. 2. 09:02
 29/30 Adri+ ***** válasza:

Sziasztok.


Nekem 7.5 hónapig tartott a kapcsolatom egy Romnyával.

Csak a mamája és annak a haveri köre bekavart.

Azóta is folyamatosan várom a negera san Romnyim.?


Ennek alapján igen, opciós jekh Gazho thaj Romnyi Bijav.


Szép napot kívánok mindenkinek :

Lashi dyes :


Adri+

2019. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Lehet
2021. jan. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!