Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, szerintetek hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek hogyan kezdeményezzen egy lány?

Figyelt kérdés
Mi az, amire felfigyeltek, slamposan mondjam el vagy hogy tudja ez nekem nagyon fontos... Minden ilyesmi jöhet.
2018. ápr. 17. 21:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hiába csavarod, forgatod: az lép, aki akar. Ez a princessz attitűd meg, hogy a srác dolga, több sebből vérzik. Valami hülye kitalálta, hogy ez a fiúk dolga és elkezdték úgy kezelni, mint ha tény lenne. (fiúkról beszélünk amúgy, ugye? felnőtt férfi nem tököl annyit, max ha introvertáltabb)

Ez igazából senkinek nem dolga. Az csinálja, aki akar valamit. Szóval az a lány, aki nem lép épp úgy nem akar semmit, mint az a fiú, aki nem lép. :D Tehát ez visszafelé is igaz.


Szerintem kapcsolati szempontból is kártékony passzivitásra ösztönözni bárkit. Lépjen aki akar/mer és kész! Minél aktívabb valaki, annál jobb. Pont. Aki ezt nemi szerepekhez köti, hülyeséget csinál.

2018. ápr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Fiúkból lesznek a férfiak. AKi fiúként tökölős, az férfiként is az lesz. Jó eséllyel. És fordítva is.

Az csinálja, aki akar valamit? Nem. Az csinálja, aki meri. Sokan akarják,de nem merik.

Nekem az ideális nőképbe nem tartozik bele ez a pasizás, sőt......neked igen, akkor jó, nem kell egymást meggyőznünk.

2018. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!