Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tudja, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tudja, hogy „kicsit” fiatal lennèk hozzá, vagy csak szimplán nem foglalkozik a korral?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sokat járok a közelünkben lèvő boltba, ahol van egy 19-21 körüli eladó srác.

Igaziból nagyon szimpatikus ember, kedves, de egyrèszt nem tetszik, másrèszt pedig nagy a korkülönbsèg. Ráadásul nem is ismerem😅.

Viszont ő minthq utalásokat tenne arra, hogy tetszem neki. Termèszetesen fennáll a lehetősège annak is, hogy csak kèpzelődöm, bár nem hiszem.

Az lenne a kèrdèsem, hogy szerintetek csak (mint ahogyan fent is említettem) nem foglalkozik a korommal, vagy pedig idősebbnek nèz?



#korkülönbség #eladó srác
2018. ápr. 29. 20:21
 1/5 A kérdező kommentje:

Mèg kiegèszítenèm atlzzal, hogy n találtam erre a kèrdèsre megfelelő kategóriát, ezèrt ide soroltam, illetve azzal, hogy 14 èves vagyok.

Előre is köszönöm a válaszokat.😃

2018. ápr. 29. 20:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi itt nem látunk a fejébe, viszont egy 14 éves lánnyal "kikezdeni" gáz.
2018. ápr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, èn is így gondolom.
2018. ápr. 29. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha tetszel neki, akkor nincs azzal semmi gond. Rengeteg fiúnak a kicsit fiatalabb lányok jönnek be, ráadásul annyira nem égbeszökően nagy a korkülönbség, ez még teljesen normális. De ha ennyire zavarnak az utalásai, akkor vagy tegyél neki te is arra utalásokat, hogy nem tetszik, vagy mondd meg neki nyíltan, hogy van barátod, vagy pedig ne menj többet abba a kisboltba. De semmiképp se ítéld el, mert mint mondtam, ez TELJESEN NORMÁLIS. Miért vannak az emberek fennakadva ennyire kis korkülönbségen.. régebben még az is teljesen elfogadott volt, ha egy 30-as és egy 17 éves szerelmesek. Manapság pedig rendőrt hívnának és letartóztatnák a férfit. Bocsánat, elragadtak az érzések. Sok sikert a visszautasításához!
2018. ápr. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Igen, a korkülönbség kicsi (bár ez az 5-7 év nem tudom,mondható-e annak), de tekinte a lány korát, sok. A 14 év mindenképpen gyerek, a srác viszont mindenképpen felnőtt, legyen 19 vagy 21. Nem a tetszéssel van a baj, mmert manapság egy 14 éves korát legtöbb esetben megtippelni se lehetne. A baj azzal van, ha valaki felnőtt létére gyereknél kezdeményez. Itt túl léptünk a tetszésen...
2018. ápr. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!