Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit írjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Mit írjak neki, kb egy hónapja szinte semmit nem beszéltünk és nem tudom hogy most mit hozzak fel? Van valami ötletetek?
2018. máj. 2. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egy hónapja nem beszéltetek ès nem is tudod, hogy miről kéne akkor szerintem egyértelmű...
2018. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krúdy Gyula ***** válasza:

Egyet értek az első válaszadóval. Egyértelmű.


Én a helyedben a fekete lyukak gravitációs mátrixát kezdeném el neki vázolni olyan aspektusból, hogy a gravitációval az idő múlása is változik, és vajon hogyan érzékelné a fekete lyukban rekedt test az idő múlását egy külső tárgyhoz viszonyítva, és fordítva. Érdekes lehet végignézni ahogy a gravitáció hatására valami megfagy az időben. Sajna nincs sok minden ami kibírná azt a hatást, de ettől még egy témának jó.


Ha kell egyéb ötlet írj bátran. Ahol tudok segítek.

2018. máj. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!