Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit akar tolem? Es erre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bella@2016 kérdése:

Most mit akar tolem? Es erre van e valami ertelmes valasz?

Figyelt kérdés

Foleg fiukhoz szol ez a kerdes de lanyok is irhatnak.

Szocal arrol van szo h ugye van egy fiu (mint gondolhattatok) osztalytarsam (6.-ban atmentunk a hatosztalyos gimibe) es tavaly marciusaba kezdtunk el beszelgetni

Es hat nagyon joba lettunk aztan ott kb nyar elejen majus-juniusba hat bevallodtuk h erzunk valamit a masik irant blahblahblah keresett mindig cukikat irt aztan nyar vegere ugy erztem h mintha semmit se erezne ritkabban keresett meg stb...aztan szeptemberbe megint ahhhw dult a love aztan megint igy nem keresett meg ugy ereztem h nem erez mar semmit irantam es ezt megegyszer eljatszottuk.es utanna volt egy nagyobb szunet amikor nem beszeltunk

Aztan kiderult h meg mindig szeret es erez valamit irantam.

De ez ne ugy ertsetek h kiszeret belolem aztan visszaszeret hanem tenyleg szeret es azota

De ugye most van megint osszehozott minket az a sorsnak nevezett valami de mostmar nem csak oleles van meg minden hanem volt csok egyszer ketszer.

Es most megint kezd ugy elhanyagolni es ugy nem erdeklodni felem.

De soha nem jartunk szoval.

Es most ne nezzetek egy ilyen kis libanak akinek megint szerelmi sz@rja van

De mostmar tenyleg nem tudom hova tenni ezt

Nem tudom h most egyaltalan akar valamit vagy csak ugy elvan velem

H valamikor belehuz es aztan nem lesz belole semmi.


2018. máj. 3. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:

"Es most ne nezzetek egy ilyen kis libanak akinek megint szerelmi sz@rja van "

De pedig az vagy, úgy ugrálsz, ahogy vezényel. semmi nőies (lányos) tartás nincs benned. Nem ártana, ha lenne egy kis büszkeséged, és nem hagynád, hogy valaki szórakozzon veled.

2018. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!