Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ti milyennek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ti milyennek látjátok ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
még év elején beleszerettem egy osztálytársamba. a friendzone kellős közepén vagyok, és a srác bir engem de csak barátként. ősz környékén meghalt egy számomra nagyon kedves ember, és annyira ,megviselt a dolog, hogy még most se lábaltam ki belőle rendesen. tél elején a barátnőim vertek belém valamennyi magabiztosságot, és annyit szenvedtem a fiú után hogy elhatároztam hogy ki akarok belőle szeretni. megismerkedtem egy sráccal akivel jóban lettem, és bebeszéltem magamnak hogy szerelmes vagyok belé, csupán azért mert kedves volt hozzám, megértett és mellettem volt azokban a nehéz időkben. összejöttem vele sajnos. annyira akartam kötődni valakihez és szeretve lenn i hogy összejöttem vele. 2 hétig voltunk együtt. én nem éreztem jól magam de nagyon el akartam felejteni azt a fiút akibe év elején beleszerettem. aztán egyszer azt álmodtam hogy vele csókolózok, és amikor reggel ezen gondolkoztam rájöttem hogy ez nem mehet tovább.aznap szakitottam a sráccal. az egy ilyen hideg vödör viz volt a nyakamba és qrvára rájöttem hogy nem úgy működik az hogy én most kiszeretek belőle és ennyi. ribinek éreztem magam és egyáltalán nem találtam a helyem, teljesen összezavarodtam. azóta is ez a viszonzatlan szerelem van, de már rohadtul elegem van abból hogy szeretem. mert nagyon cuki a gyerek, számomra teljesen tökéletes de ki akarok törni ebből a helyzetből. nem jó ez igy. mit csináljak?? elnézést a hosszú i betűk hiánya miatt de gépről vagyok és az angol billentyűzet miatt nincs hosszu i. 15L
2018. máj. 4. 17:59
 1/3 anonim válasza:
Sajnos nem tudok mást mondani mint, hogy szenvedni fogsz még, míg nem jön egy harmadik srác akit nem "kineveztél" következő szerelmednek, hanem tényleg csak úgy a semmiből jött a vonzalom... na kitartás, csak ezt kell kivárni..
2018. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy olyan srácba aki enyire helyes bár ez izlés kérdése nem érdemes bele szeretni mert a helyes fiú minden lánynak tetszik és az ilyenek szeretik ki kihasználni eme külső adottságaikat.Arra meg gondolom nincs szükséged h nagy nehezen össze jössz vele 2 hét múlva meg más csaj karjaiba találod.Attól h össze jöttél más valakivel h ezt el felejtsd még nem vagy ribi de azt tudd h nem szabad játszani mások érzéseivel mert neked is rosszúl esne ha csak azért lenne veled 1 srác h el felejtse xy ont.Ilyenkor nem az a megoldás h más karjaiba menekülsz hanem az h ha le foglalod magadat.Próbálj ki új dolgokat,pl 1 olyan sportot amit még sose próbáltál,menj el 1 tehetség kutatóba táncolni,énekelni,legyél sokat kint a szabadba,menj el sport repülőzni mi voltunk nagyon jó, annyi sok jó dolog van az életbefőleg itt a jó idő jönnek a karneválok,falu napok,fesztiválok ideje.strandolás stb.
2018. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy annyi lánynak bejön, nem ő a szépfiú a suliban.
2018. máj. 4. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!