Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejthetem el gyorsabban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetem el gyorsabban?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit már egy éve ismerek és nekem már akkor is nagyon tetszett mikor elkezdtünk beszélgetni, de decemberben összejött valakivel akivel máig is tart a kapcsolata, és szeretném elfelejteni mert ez nem túl jó így :(

De erre rátesz egy lapáttal az is hogy egy hónapja átiratkozott abba a suliba ahova én járok és így többször is megesik hogy látom őt, de mivel csak messengeren beszéltünk eddig ezért ő nem ismer fel de én őt igen és ahjj😣 valaki segítsen



2018. máj. 10. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szia!Mond meg a fiúnak ,hogy te vagy az a lány akivel messengeren beszélt és mond meg neki ,hogy szerelmes vagy belé és így könnyebb lesz elfelejtened.Mert elmondtad neki az érzéseidet.Vagy viszonozza vagy nem.
2018. máj. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Baromságot mondott az előző. Miért mondanád el neki, hogy szerelmes vagy, ha éppen foglalt? Akkor nem fog veled összejönni, és ha mégis, ott a kérdés, hogy te valóban egy hűtlen pasit akarsz? Ez megbosszulja magát. Ha meg megmondod neki, hogy vele mesiztél, akkor csak annyit nyersz vele, hogy keresni fogja a társaságodat, hiszen nincs más, és nem tudja, hogy ez neked kellemetlen.


Egyszerűen kerüld, szakítsd meg vele a mesis kapcsolatot is, és egy idő után teljesen eltávolodtok egymástól.

2018. máj. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
gyere össze velem nosza, megengedem
2018. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Keres a fiúban valami hibát és amikor látod emlékeztesd magad!
2018. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 fogalmam sincs ki vagy. Amugy a többieknek köszi
2018. máj. 11. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!