Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belèmszerethet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belèmszerethet?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel már elég régóta beszélgetek. Még régebben instan kezdtünk el beszélgetni, utána mai napig minden egyes nap.(Ezalatt neki lett barátja, már 1 éve együtt vannak kb.) Ugyanabba a középiskolába jött, ahova én járok, így igyekeztem beszélgetni vele élőben is stb és őszintén, nagyon megkedveltem, megszerettem. Néha fura nekem a lány, olyan mintha valami alakulna, de nyilván csak bemesèlem magamnak :/ viszont az egyik nagyon jó lány barátom tud mindenről és ő is azt mondja, hogy látszik a lányon hogy tetszem neki, csak nem meri felvállalni a dolgokat, nem meri a barátját ott hagyni. (Az én lány barátom ugyanebben a cipőben járt, hogy beszélgetett egy fiúval, amíg barátja volt, aztán összejöttek.) Szerintetek mit tegyek? Elmondjam a lánynak az érzelmeimet?

2018. máj. 12. 12:36
 1/2 anonim válasza:
Milyen dolgokat ír neked? Amiből többet lehet gondolni .
2018. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem csak írásról van szó, élőben is például rendesen látom rajta, hogy megörül, amikor lát, vagy keres szemmel a folyosón stb. Meg írásban például sokszor oszt meg bizalmas dolgokat, tőlem kéri ki a véleményét úgy, hogy "szükségem van egy fiú véleményère". Meg van amikor felhozza, ami történt amikor beszéltünk. (Például hogy szünetben jó viccet mondtam vagy valami)
2018. máj. 12. 22:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!