Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy közöljem az anyukámmal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem az anyukámmal?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és leszbikus. A barátnőmmel kb. 1-2 hónapja vagyunk együtt. Az ő szüleit nem érdekli de az enyémeket igen. Holnap (május 14.) lenne a barátnőm szülinapja. Úgy gondoktuk aznap mondjuk el a szüleimnek. De mégis hogy közöljem velük hogy mi együtt vagyunk?

2018. máj. 13. 11:04
 1/9 anonim válasza:
21%
14 évesen nem lehetsz leszbikus azért, mert most úgy érzed hogy őt szereted nagyon és nem jött még be egy fiú sem. Szólj anyukádéknak, remélhetőleg ők mindent megfognak tenni a rendes útra térítés érdekében. Nem vagy leszbikus, értsd meg kérlek. Ezt egy 14 éves lány nem tudja így megmondani magáról, hogy hopp én mától leszbikus vagyok mert naponta kézen fogva járok a barátnőmmel és este alvás előtt meg küldök egy szelfit neki.
2018. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%

egy kis bíztatás, én valahogy eszméletlen módon utálom a b*zikat, valami undorítók...

az is baj szerintem, hogy annyira lekrámozzak manapsag, már a csapból is ez folyik, elhiszem hogy nem választás kérdése és hogy régen is voltak, de mikor egy ártatlan kisgyerek is ki van ennek már téve, ők nagyon befolyásolhatók, ezt latják ezen nőnek fel és ez egy rossz kép ami a fejükbe éghet hogy elfogadott és már lassan szégyen heterónak lenni...

szerintem egyenesen undorító, csináljank azt amit akarnak, de ezek a melegfelvonulások meg mindenek már nagyon sok...

viszont a lezbikusokat még valahogy meg is értem, meg őket jobban elfogadom (lehet azért mert nem verik magukat annyira, nem tudom) több haverom is így van vele, hogy még őket meg is értik...

szóval ha szüleid esetleg utálják a melegeket, nem feltétlen fognak rajta megbotránkozni, csak nyugalom

2018. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Egyáltalán nem biztos, hogy az vagy, ha még fiú szóba se került. Remélem érted mire gonolok.
2018. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
93%
Én 7-8 éves korom óta tudom hogy leszbikus vagyok, nem jött be 1 pasi se pedig màr 23 vagyok...
2018. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne a szulinapjan mondjatok el, jobb egy semleges napon. Ha elfogadoak a szuleid, akkor csak ulj le veluk es mondd el. De nagyon fiatalok vagytok meg es a kapcsolat se tul regi, szerintem nem kene elkapkodni ezt a beismerest. De azert sok sikert :)
2018. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszolóknak. Egyébként miért ne tudhatnám ennyi idősen hogy melyik nem iránt vonzódom? Került már szóba pasi. Tudom hogy őt szeretem!
2018. máj. 13. 22:03
 7/9 anonim válasza:
100%

Én azt mondom, hogy várj még vele, akkor is ha tudod hogy a lányt szereted. Legalább addig amíg 18 nem leszel (ha addig nem derülne valahogy ki) mivel nem lehet tudni, hogy reagálnának rá a szüleid. Én például 21 voltam mikor elsőnek bemutattam a barátnőmet. Fontos, hogy ekkor már anyagilag független voltam tőlük, így az se jöhetet szóba, hogy emiatt kiraknának a házukból.


Kedves válaszolók akik azt írtál, hogy ilyen idős korban nem tudhatja még... Igen tudhatja! Nekem se volt fiú az eddigi életemben mindig is a lányok/nők tetszettek. Kérdem én ezek után, honnan tudjátok, hogy heterok vagytok ha nem volt még az életetekben férfi?

2018. máj. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszoló utolsó kérdésé nagyon adom.



Én egy keresztény családból származóm, ateista vagyok. Egyszer elmondtam a szüleimnek még októberben, ám apám nagyon kiakadt, azóta nem is tudom, mi történik velem, de mintha azt hinné, megint hiszek istenben. Egyébkémt nekem a beismerés megkeserítette egy életem részét, bár az is, hogy gyülekezetbe kell járnom. Még fiatal vagy szerintem, várj 17-18 éves korodig, akkor már magyon enm tehetnek veled semmit. De azelőtt kész réálommá válhatnak a mindennapjaid.



16L

2018. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
73%

Ha elmondásod szerint pasi IS szóba került, akkor csak nem leszbikus vagy, inkább BISZEX. :)

De azt javaslom, még ne közöld szüleiddel ilyen fiatalon, hogy leszbikus vagy!

Gondolj csak bele, mit szólnának hozzá, ha azt mondod, hogy "Te, figyelj, anyu! Leszbikus vagyok!"... ezután meg nem olyan biztos, hogy olyan nagy örömmel fogadná.

Nem mondom, hogy kitagadnának, hanem másképpen viszonyulnának hozzád, ha ők olyanok lennének, hogy nem kifejezetten kedvelik azokat, akik saját nemükhöz vonzódnak.

Várjatok még vele azt mondom!

Ne mondj, semmit, mondd, hogy "a suliban ismertétek meg egymás, nagyon jó barátnők lettetek" vagy ilyesmit.

Amúgy meg sok boldogságot kívánok nektek! :)


16/L

2018. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!