Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik nekem és ezt megtudta. Miután megtudta sokszor a közelembe jön, rámnéz, egyszer belájkolta a képemet majd kilájkolta. A barátnőm beszélt vele, mikor buliba voltak és megkérdezte tőle, hogy tudja-e ki vagyok, erre azt mondta, hogy tudja de hirtelen rávágta, hogy nem tetszem neki, pedig ezt nem is kérdezte a barátnőm. Instán azóta is mindig nézi a storyaimat és ugyan úgy bámul, a közelembe van stb.

Szerintetek mit jelent ez?



2018. máj. 14. 18:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy még soha nem volt barátnője, és mindenki azt mondja, hogy soha nem is lesz.
2018. máj. 14. 18:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg ot
2018. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem josz be neki szerintem
2018. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szégyellős;

vag ylehet hogy azért néz, mert egyszerűen csak tudja, hogy tetszik neked. Vagy esetleg még akár ebből adódóan csak próbál megfejteni téged.

Vagy akár azt, hogy mi tetszhet neked benne.

Lehet, hogy kíváncsi, hogy nézi, hogy nézed-e.

De amúgy valszeg érdeklődik irántad

Lehet, hogy megijedt és azért meggondolta magát

Lehet, hogy mégse tetszel neki annyira, mint elsőre gondolta, és azért meggondolta magát

Lehet, hogy most próbálja megfejteni, hogy tetszel-e neki annyira valójában, hogy járna veled szívesen.

Leeht, hogy kevés az önbizalma, és fél, hogy úgyse lehetne semmi.

Lehet, hogy titkon meleg, és szívesen barátkozna veled ilyen haverbaráti szinten.

Amúgy van rá esélyed, hogy tetszel neki, lehet, hogy csak bátortalan.

De az is lehet, hogy van most neki másvalaki a tetszik és igazából őt szeretné meghódítani , és nem szeretne téged kihasználni pótléknak, de lehet, hogy egy picit tetszel neki;

De még az is lehet, hogy egyáltalán nem

Meg az is lehet, hogy furcsának találja, hogy ő tetszene valakinek

Lehet, hogy pont ez a furcsaságod keltette fel az ő érdeklődését.

Lehet, hogy csak jók a posztjaid, és azért nézi meg mindig őket; de te magad mint csaj nem tetszel neki.

De nagy esélyt érzek rá, hogy simán csak bátortalan. Lehet, hogy nem mer kezdeményezni, várakozik arra, hogy sikerüljön rászánnia magát; vagy esetleg szívesen beszélgetne veled, de nem tudja miről mert nem egy nagy dumás; lehet, hogy félénk; de az is lehet, hogy nem, de lehet, hogy simán arra vár, hogyha ő tetszik neked, akkor lépjél te felé. Hogy tényleg-e.

Meg hogy tegyél érte te.

Meg nem tudom.

Félhet is a kudarcoktól.

2018. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*Ja meg lehet arra is kíváncsi, hogy hogyan teszed meg te őfelé az első lépést

Kíváncsi a kezdeményező-stílusodra.

Szeretheti is az emberi lelkeket elemezgetni.

2018. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!