Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Szerelmes vagyok egy nalam idosebb emberbe. Igen ez mar alap rosszzl kezdodik. Igazabol csak a nevet tudom de rendszeresen beszelgetunk. Tobbi lent

Figyelt kérdés
Szoval a sztori annyi hogy ismerek egy ferfit akibe teljesen beleszerettem. Foggalmam sincs hany eves lehet en 35 korulire tippelem. Rendeszeresen beszelgetunk a buszon. Vagyis o a sofor. Nem tudom mit tegyek. Mondta mar hogy csinos vagyok es mindig o kezdemenyezi a beszelgetest. Kerdezi miujsag es a tobbi. Nagyon szerelmes vagyok bele es nem tudom miert vagy mi legyen. Apakomplexusom nincsen eddig senki korabeli nem jott be o az elso. Es nem tudok nem ra gondolni. Teljesen odavagyok erte. Varom hogy talalkozzunk. Mit tegyek? Hogyan jelezzem fele hogy erdekel? Bejon nekem.
2018. máj. 15. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szinte az összes buszsofőr pedofil.
2018. máj. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1es .Hat az megeshet. Bar nem tudom nekem eddig nem tunt fel. Te melyik varosban tapasztaltad ezt?
2018. máj. 15. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Városban annyira nem, inkább reggel és délután azokon a buszokon, amelyek falukba járnak és bejárós csajokkal szoknak azok lenni.
2018. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem mondjuk ez varoson belul is ugyanugy megtortenhet.
2018. máj. 15. 21:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Baratnom is bejaros, es o is meselte, hogy tok jo fej a buszsoforuk, sok emberrel szokott beszelni barmirol kb.

Ne eld bele magad, jo esetben van egy csaladja es nem erdekled ot, es unalombol, jofejsegbol beszel veled, rosszabb esetben egy pedofil es jo leszel arra, hogy hianyaban megrakjon.

Te mikyen kapcsolatot varsz egy tini es egy teljesen felnott ember kozott?

Amugyis, a buszsoforok eszrevettem, hogy szeretnek nyomulni fiatalabb csajokra. Volt egy 40 koruli buszos reggel, es mindig egy 20 eves csajjal beszelt az ut alatt, elegge fuzogette.

Tolem is kerdezgetett mar buszsofor, de o inkabb baratkozasi szandekbol vagy csak akart valakivel beszelni :D

2018. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj hátha én vagyok
2018. máj. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!