Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ráírjak? Nem lesz így fura?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak? Nem lesz így fura? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egyszer találkoztam, akkor helyesnek gondoltam, mindketten részt vettünk egy projekt megcsinálásában (ez bonyolultabb, de nem töltöttünk együtt sok időt ezzel, max 2-3 órát) még tavaly februárban. Akkor nem nagyon beszélgettünk, viszont bejelölt facebookon. Aztán augusztusban poénból egy buliban rám írtak a haverjai az ő bejelentkezőjével, mindenféle hülyeséget írtak, de elkezdtünk beszélgetni. Akkor volt barátom, de néha beszélgettem ezzel a másik sráccal de csak barátként gondoltam rá akivel jó néha beszélgetni. Én nem is kerestem őt egyszer sem, mindig ő írt rám. November végén beszéltünk utoljára, akkor nem is tűnt fel hirtelen, hogy már egyáltalán nem ír, épp akkor szakítottam a barátommal és bonyolult volt minden. Aztán azóta szépen lenyugodtam meg minden. Viszont valamelyik nap ezzel a sráccal álmodtam, csak valami hülyeséget de pont elég volt hogy újra eszembe jusson. Azóta mindig észreveszem ha fent van, egyre többet agyalok rajta. Ráadásul nemsokára lesz is egy rendezvény, ahova megyek és ő is jöhetne ha szeretne, bár azt tudom hogy régen nem volt. Azon gondolkodom, hogy ráírjak-e... őszintén szólva félek, hogy mit fog gondolni hogy így kb fél év után keresem, vajon fogunk-e tudni beszélni valamiről... nem tudom mit kéne írnom neki így fél év után, ez a ‘szia, mizu?’ nagyon egysíkú és válaszol erre, aztán mivel kéne tovább vinni a beszélgetést? Azt csak nem kérdezhetem meg tőle így fél év után hogy ‘szia, jössz a rendezvényre?’ Ja igen és nem egy városban lakunk, viszont jövőre szerintem ha felvesznek, abba a városba megyek egyetemre.

Nagyon ráparázok ilyen dolgokra, kérlek segítsetek! :/



2018. máj. 23. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Mással nem nagyon tudsz nyitni, csak a mizut lehetne szebben megfogalmazni. Pl. a napokban gondoltál rá, hogy mi lehet vele; régebben jókat beszélgettetek, nincs-e kedve ismét néha dumálgatni; mi történt vele az elmúlt fél évben és hasonlók.


Ha nem írsz rá, valószínűleg nem történik semmi, ezért a kérdés nem az, hogy fura-e, hanem hogy felszeretnéd-e vele újból venni a kapcsolatot vagy nem.

2018. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szasza212 ***** válasza:
Mivel sosem volt köztetek több mint barátság, és nem is szerelmi ügyekből nem beszéltek már, nem kell félned ráírni. Egy mizu szerintem sem furcsa, ha valakivel rég nem beszéltél. Meg.lehet kérdezni mi van vele mostanában aztán megy az magától is majd :)
2018. máj. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!