Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány facen de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány facen de nem tudom mit írjak neki még nem találkoztam vele mit írjak neki?

Figyelt kérdés

2018. máj. 31. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is tetszik úgy 4-500 lány facen ,mégsem írok rájuk.

Valószínű ,hogy azt sem tudja ,hogy létezel. Ha tetszik gondolom szép,szóval jó pár embernek tetszhet rajtad kívűl akiket ismer is.

Nagyon kevés esélyed van,ráadásul nem nagyon van olyan szöveg amivel rá lehet írni egy vadidegenre.

2018. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és mit írjak akkor nekeki?
2018. máj. 31. 13:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha van ismerősöd (lehetőleg jóbarát aki csak egy irányba adja az üzenetet) akkor elsőnek kérdezz utána nála.

Ha jóvéleménnyel vannak róla akkor nyögd ki egyenesen, hogy miért is írtál rá, persze ne egyből letámadd, hogy te igenis a barátja leszel, hanem valami olyasmi üzenettel, hogy szimpatikus neked és szeretnéd jobban megismerni.

A jó ismerkedős szövegeket ne tőlem kérjétek, még nem kellett ilyennel fáradoznom.


Na meg előtte köszönj, az fontos.


20/F

2018. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!