Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdeklem a fiút?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklem a fiút?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit bejelöltem és megkérdeztem, hogy van-e kedve ismerkedni és volt kedve ismerkedni viszont ritkán olvasta el az üzenetet (lehet nem vokt ideje) és volt egy utolsó üzenet amit én küldtem neki de nem látta.

Akkor azt gondoltam hogy nem érdeklem.

Viszont bekövettem instán és ő is visszakövetett.

Tudom, ennyiből,nehéz megállapítani.

Szerintetek hagyjam vagy írjak neki?


2018. jún. 6. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

A helyedben max még egy, vagy két üzenetet írnék, és ha arra se reagál, akkor szerintem pihentesd a dolgot. Ha teszem fel ezek után olyan 4-5 nap múlva se válaszol, akkor felejtsd el a srácot.

Hmm, amúgy ilyet is ritkán hallani, pláne manapság, hogy egy csaj kezdi az ismerkedést egy srácnál:D

2018. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jéééézus, igazából azt sem értem, hogy honnan jön maga a feltételezés, hogy érdekelheted egy ilyen story után.

Ha ilyen céljaid vannak, próbálj neki még írni, valszeg gyorsabban kiderül, hogy mi a helyzet, de még azt se vedd készpénznek mert a neten könnyű megjátszani magad.

2018. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy unalmas volt a beszelgetes. :)
2018. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ez egyáltalán nem jelent semmit sem. Az a bisztos ha már a kezedből eszik a csajszi baba.
2018. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!