Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit reagálhat egy ilyen fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálhat egy ilyen fiú ebben a kontextusban?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Adott egy 17 éves fiú és egy 16 éves lány. A fiúnak látszólag már évek óta szerelmes a lányba de nagyon nagyon félénk és nem mer lépni. Nagyon nem szoktak beszélni nem szoktak, jòban sem vannak különösebben csak osztálytársi viszonyban (az osztálytárs dolgon ne akadjunk fent mert ezzel nem tudok mit csinálni). Viszont mindkettőjük sejti hogy nagyon tetszenek egymásnak. Egyikőjüknek se volt még kapcsolata és mindketten félénkek.

Jól reagálna a fiú ha a lány esetleg bevallaná neki hirtelen hogy tetszik neki? Vagy megijedne? Nagyon fontos lenne számomra ez a kérdés, úgyhogy kérlek, ne legyetek gonoszak..



2018. jún. 7. 20:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Most vettem csak észre, hogy sok dolgot elírtam, nézzétek ezt el nekem, köszönöm..:)
2018. jún. 7. 20:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden ember más, de elviekben nem kéne, hogy ez megijessze. Mindenesetre ha nem szeretnél annyira hirtelen lenni, szimplán kezdj el vele beszélgetni, osztálytársak vagytok, elég könnyű a helyzet. Meglátod a kezdeti félénkség után bátrabb lesz-e. Ha nem, maximum megint lépsz egyet előre (pl. suli után megbeszéltek valamit) és meglátod hogy reagál rá.
2018. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mond el neki, hogy szerelmes vagy belé. Inkább csak közeledj felé, beszélgess vele, keresd a társaságát stb. Akkor már hátha ő fog lépni és elhív randira.

Amúgy sem értem, hogy mi ez, hogy elmondod valakinek, hogy szerelmes vagy bele, viszont alig beszéltek. Ez nagyon hülyeség. Te mit kezdenél, ha ezt mondaná valaki: Szia! Szerelmes vagyok beléd.??

Valahogy máshogy közelíts, ne így, mert ezzel elijesztheted

2018. jún. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bár ne olvastam volna vissza... :'D De ha valaki most olvasná ezt a kérdést, és hasonló helyzetben van, szerintem merjetek lépni! Legalábbis a tapasztalatom ezt mondatja velem, nekem jól sült el, azóta is boldog párkapcsolatban élünk együtt. :)
2021. jan. 6. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!