Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gyerekkorom sötét tettét,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkorom sötét tettét, hogy valljam be a szeretett lánynak?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak, ezen filózok.

Nagyon szeretem az állatokat, manapság igen, mert már nagyobb vagyok.

8-9 éves koromban viszont rettentő kegyetlen gyerek voltam és vízbe fojtottam egy macskát.

Vissza gondolni is rossz, főleg, hogy általában minden macska megtalál, mikor sétálok vagy valami.

Nem tudom, hogyan lehetne ezt elmondani a barátnőmnek.


2018. jún. 10. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet jobb nem elmondani :)
2018. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Akkor, hogy tartsam titokban?

3 macskája van :(

2018. jún. 10. 22:49
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Eszreveszi majd, mikor a kadnal matatsz a cicakkal.
2018. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mit vesz észre? Én ezt nem értem hirtelen ne haragudj.

Nem bántanám a cicáit.


Csincsilla perzsái vannak, nagyon szépek.

2018. jún. 10. 22:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy ivós este közben. Vagy valami olyan közben, ahol nem olyan durva. Esetlegesen egy esti beszélgetésnél ahol a múltatokról beszélgettek vagy ilyesmi.
2018. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem pont akkor durrana a lufi egy nagyot, pont a rossz irányba.
2018. jún. 10. 23:08
 7/14 A kérdező kommentje:
De az esti beszélgetést megfogadom, mindenképp :)
2018. jún. 10. 23:08
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Miert akarod elmondani? En nem tennem a helyedben, felesleges konfliktus forras lenne.
2018. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy neki is van pár ilyen titka, amit nem mond el, mert tudja, hogy tök felesleges. Nagyobbak lettetek, de minden 8 éves gyerek csinál butaságokat, amit jó esetben felnőttként nevetségesnek, kínosnak, undorítónak vagy egyszerűen kiábrándítónak gondol. Az már más kérdés lenne, ha még most is szeretnéd kínozni állatokat, mert akkor egy aberrált idióta lennél. Szóval ne mondd el és kész, de az jó jel, hogy még több év után is lelkiismeret furdalásod van a macska miatt, minden normális embernek lenne.
2018. jún. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Huuu

Ez azert kegyetlen...

Én sem mondanam el neki, de te tudod.

De ha mindenképp akkor egy olyan helyzetben és pillanatban mond el neki. Pl kezdjetek el a féltve őrzött titkokrol beszélni. Akkor megértené talán. Viszont ettől eltekintve az is fugg hogy a lány milyen. Ha nagyon szeret megpróbálja elfogadni viszont lehet hogy ez nagyon bántaná hisz van 3 macskája. Tényleg ne mondd el neki, de ha el akarod mondani akkor varj vele mindenképp!

2018. jún. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!