Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért félek ennyire attól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vanamana kérdése:

Miért félek ennyire attól hogy valaki szeressen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 18 éves lány vagyok!

Eddig még nem volt barátom.

De viszont gyakran elgondolkozok bárcsak lenne meg milyen jó lenne ha szeretnének ...stb

Nincsen önértékelési problémája azoknak a kevés emberek csoportjába tartozom akik szeretik és elfogadják magukat, ezen kivul nem tartom magam csúnyának sem.

Általában könnyen barátkozom lányokkal és fiúkkal egyaránt. De viszont. Amint érzem, hogy az egyik fél( nem lányokkal való hajlamom egyeltalan nincsen ) többet akkar mint barátság akkár a szavaiból vagy testi érintésekből próbálja a tudtomra adni a szándékait( legyen az apró pl: kézfogás hozzá érnek a vállamhoz stb) lefagyok , leblokkolok és lever a viz.

Érzek egy gombocot a torkomban és elkezdek remegni( nem jó értelemben)

Ezek a dolgok miatt számtalanszor engedtem a félelmeimnek és a barátaim mind azt tanácsolták hogy engedjem és fogadjam be ezeket az érzéseket és adják esélyt a másikkal szemben. Megtenném de képtelen vagyok rá mert valamiert rettegek ezektől. Szerelmes soha sem voltam senki iránt .Nem is tudom érteni amikor a fiatal generáció pl:13 évesek hogy lehetnek ennyire nyíltak és hogy ,hogy a nagy resze mindenen tul esett már...

Már lassan gondolkodom hogy asexuális vagyok.

Valaki érez még igy?

Esettleg valaki valami tanacsot tud adni hogy mit kéne tennem ?😓😭🤯



2018. jún. 22. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem sincs barátnőm, egyszerűen egy normális elképzeléseimnek közelálló lányt nemtalálok ha még is neki én nem felelek meg! Ettől függetlenül nem hinném,hogy aszexuális lennél csak szerintem nem állsz készen még erre! Ha jön egy olyan srác aki nagyon megtetszik ott nem fogsz tudni engedni a félelmeidnek mivel mindenáron vele akarsz majd lenni! Szerintem ne görcsölj ezen ha itt lesz az időd akkor tuti menni fog! :)
2018. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én pár hónap múlva leszek 18 éves és hasonlóan gondolkodom, érzek a szerelemmel kapcsolatban. Azt az igazán perzselő, mély érzést még én sem éltem át, csupán kisebb fellángolásaim (plátói szerelmeim) voltak. Sajnos én a hétköznapi életben igencsak visszahúzódó és gátlásos vagyok, így nemhogy romantikus viszonyba, de mégcsak baráti kapcsolatba sem kerültem soha egy fiúval sem. Bevallom engem már sokszor akkor lever a víz és kipirul az arcom, ha csak rám néz egy srác és őszintén szólva ezt azért már kicsit durvának találom. :D

Talán még el kell telnie pár évnek ahhoz, hogy lelkieg felkészülj egy párkapcsolatra. De úgy gondolom, hogy egy olyan fiú mellett, aki türelmes hozzád, megért és úgy szeret ahogy vagy, hamar fel fogsz oldódni és elmúlnak ezek a kezdeti "félelmek", amelyek egyébként teljesen természetesek. :)

2018. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van teljesen egyetértek, első voltam! :)
2018. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!