Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lenne belém? Bejovok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lenne belém? Bejovok neki?

Figyelt kérdés
Nyáron most vagyok először táborban, és nagyon tetszik onnan egy fiú. Erdei tábor, sok osztálytárs meg sok baráttal együtt. A legjobb barátnőm azt mondta hogy az a fiú sokat bámul és rolam kérdezget. Mikor ilyen kaladpálya szeruseget kellett játszani akkor parokban kellett állni, és o engem választott, gondoltam miért ne. Allamdoan hozzamért, vigyázott rám hogy ne essek el. De mikor vége volt akkor csak szó nélkül lelépett. Annyira össze vagyok zavarodva, szerintetek tetszem neki?

2018. júl. 3. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez cuki volt :D Amúgy simán elképzelhető bár kort nem írtál, olyan 14 körülire tippellek. Ebben a korban akármi elképzelhető egy fiútól, kezdj el vele beszélgetni vagy csak tábor után írj rá és meg fogod tudni biztosra.
2018. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég vicces vagy hogy törlód azokat a kommenteket amik neked nem tetszenek...😂😂😂

Nagyon röhejes vagy...

De nyugodtan írd csak vissza mindig a saját kommented.

Instán megtalálhatod ezt a kédésed😂😂

2018. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó! Az iskolai, és/vagy internetes zaklatás nem szép dolog. Feltételezem tudod kiről van szó.

Másrészt a gyakorin nem törölhetsz csak úgy hozzászólást.


Kérdező: Szerintem igen, nem véletlenül választott téged, bár gondolom azóta vége a tábornak.

2018. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!