Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan hogy egy 19 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy egy 19 éves lánynak egy 16 éves pasija van? Vagy ez így nem reális?

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem vészes szerintem... Bár ez attól is függ, ki mennyire érett.
2018. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nemsokára 16 leszek. Én örülnék egy 17-19 évesnek :D Ritka, de bármi megtörténhet :D
2018. júl. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha idősebb lenne a baránőm, mert akkor valószínű, hogy tapasztaltabb mint én így tudok tanulni tőle
2018. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
madonnának reális
2018. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semibaj sincs vele én is pont ijen hejzetben vagyok csak én 17 éves vagyok és 19 éves lány tetszik sok sikert. ;)
2018. júl. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

17 évesen 15 éves barátom volt.

És előtte még egy barátom volt, aki 2 évvel fiatalabb volt nálam.

Egyàltalán nem làtszott, hogy fiatalabbak, annyira érettek voltak már akkor...

2018. júl. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én olyat is ismerek hogy egy 40 éves nő egy 19 éves fiucskával jár
2018. júl. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
13 evesen jartam 19eves csajjal...
2018. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Velem pont ugyan ez a helyzet volt tavaly...

Ezt a kérdést nem itt kéne fel tenni, hanem a két félnek magában(vagy magadban), mert nem az a lényeg, hogy mit mondanak ismeretlen random emberek a gyakori kérdésen, vagy a szüleid vagy a barátaid vagy ,hogy ez, hogy néz ki más emberek szemében. A saját érzelmire és a másik ember által keltett benyomásokból kell éreznie az adott félnek, hogy számára milyen a kapcsolat.

2018. júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!