Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval a legjobb barátnőmnem vagy egy fiú barátja és úgy érzem hogy nekem tetszik ez a fiú.. Tegnap találkoztunk ezzel a fiúval(én és a barátnőm) aztán azt hittem hogy nem fogjuk bírni egymást a fiúval, de nem, nagyon is bírjuk egymást.. És tényleg nem tudom, az meg a másik hogy a barátnőm behisztizett mert nem vele foglalkoztam.. Nameg ennek a fiúnak barátnője van. De komolyan egyre jobban ézrem hogy szeretem ezt a fiút.

Kérlek valami tanács?



2018. júl. 5. 03:15
 1/3 A kérdező kommentje:

Barátnőmnek**

Van**


Bocsi a hibákért!

2018. júl. 5. 03:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Amíg barátnője van, addig ne kezdeményezz, mert könnyen megeshet, hogy a lány kitépi a hajad, ha a fiú kezdeményezne párkapcsolatban, akkor meg mi a biztosíték arra, hogy téged nem csal meg, mint az előzőt. Ha szakítanak, szabad a pálya.
2018. júl. 5. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. júl. 6. 00:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!