Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelenthet? (Lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? (Lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nemrégiben ismerkedtem meg, és beszélgettünk már egy kicsit ittasan , és azt mondta hogy van egy srác aki tetszik neki, de a srác nem tud dönteni. Miaz már hogy nem tud dönteni? Ez nem úgy van, hogy vagy igen vagy nem?

Én minden esetre nagyon remélem, hogy így marad továbbra is vagy úgy “dönt” hogy nem mivel nagyon beleszerettem ebbe a lányba... Nem tudom, hogyan vagy miért... Mindig rajta jár az eszem és furcsa nyomás van a mellkasomon amikor rá gondolok. A hasam görcsbe rándul. Meg nem esik jól a kaja. Nem tudom, de még enni sem nagyon eszem.

Ha nem is segít senki, jól esett kiírni magamból. Hátha valaki megérti ezt...


2018. júl. 11. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Teljesen együtt érzek veled bástya. Énis ígyvagyok... de ez a döntéses dolog ez egy nagy baromság.
2018. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Meg nyugodtan, hogy nem csak velem van így (nyílván). Nem értem, hogy ez a “még nem tudja” dolognak mi értelme. Magamból kiindulva vagy tetszik egy lány vagy nem. Ha már kellően ismerem akkor csak eltudom dönteni, hogy mit szeretnék tőle... Hisz erre van az ismerkedés...

Nagyjából ismerem a srácot és tudom, hogy nem egy barátnője volt már... Volt egyszer, hogy “lenyúlt” előlem egy lányt, akibe szintén nagyon beleszerettem... Ez lehetett olyan 2 éve. Természetesen azóta már facebookon sem ismerősök... Ezt már nem tudnám elviselni, hogyha őt is elveszíteném... Én leszek az aki mindig ott lesz mellette, és tartja benne a reményt ha történne bármi is... De hogyha ez a srác megbántja, vagy valami olyat szólna, esküszöm megkeresem és lezúzom...

2018. júl. 11. 23:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Dikk, hát dettó ugyanez. Enni sem tudok, de legalább lefogyok egy kicsit.
2018. júl. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Énis lefogytam, és azóta sem eszek tul sokat :/
2018. júl. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A srac nem nem tud donteni, hanem szorakozik a csajjal. Ez pont igy van, ahogy mondod: vagy igen vagy nem. A nem tudom csak annyit jelent, hogy “nem, de azert egy darabig meg jo lesz igy”. A csaj a hulye, hogy nem lep ki ebbol. Mondanam, hogy nyisd fel a szemet, vilagits ra, hogy a pasi csak áltatja, de akkor meg te lennel a szemet allat, szoval azt inkabb ne. Szerintem varakozz csendben egy picit, ha picit is okos a csaj, nem hagyja magat sokaig hulyiteni. Aztan majd ott leszel neki te, hogy kiontse a lelket, es igy kozelebb is tudsz akar kerulni hozza ;)
2018. júl. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a váladzokat! :)

Megpróbálok minden tőlem tellhetőt megtenni!

Amikor együtt voltunk annyira jó volt. Legszívesebben újra és újra játszanám azt az éjszakát...

Elvileg a hétvégén a sráccal lesz, de ha nem akkor meg velem jön egy bulizni. ^.^

2018. júl. 12. 00:12
 7/13 A kérdező kommentje:
Válaszokat*
2018. júl. 12. 00:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Ott a legjobb válasz erre. ☝️
2018. júl. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jön el bulizni* o.O
2018. júl. 12. 00:14
 10/13 A kérdező kommentje:

Igazából az előzőekre, én muszájból eszek...

Akkor sem esik jól az éted, de a sport miatt muszáj ennem.

2018. júl. 12. 00:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!