Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, akivel barátok vagyunk, és sajnos szerelmes lettem belé. Mikor elmondtam neki, mondta, hogy ő csak barátként tekint rám. Ez nem is lenne baj, csak azt nem értem, hogy sok mindenben hasonlítunk, nem is egy olyan full extrás csajszi, és sok mindent megtettem neki, szóval ilyen biztos pont lennék, de neki olyan srácok kellenek/kellettek, akik mindig megbántották, volt, hogy sírt miattuk. Miért választja inkább őket?

2018. júl. 13. 11:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy nem vagyok azért egy élettelen srác, szoktam bulizni, szoktam csajozni, helyes is vagyok, volt már barátnőm is, csak most iránta tényleg kicsit máshogy érzek, valahogy minden tökéletes lenne vele.
2018. júl. 13. 11:45
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy valakivel annyi ideje baratok vagytok, hogy egyszeruen nem tudsz maskepp tekinteni ra. Ez van. Azt meg nem feltetlenul lehet tudni elore, ha egy srac vagy csaj megbant, ha osszejottok. Vannak persze egyertelmu elojelek, de van olyan, hogy tok normalisan indul minden, aztan valamelyik fel tiszteletlenul, szemetul kezd viselkedni. Tapasztalat.
2018. júl. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azert valasztja oket mert defektes. Teged meg azert nem valaszt mert nem vagy az esete / nincs beledzugva.
2018. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hmm... mutasd meg a kukacodat néki ;)

attól eláll a lélegzete biztos ;) xD nekem mindig begyütt xD

azt gondolod, hogy ha bulizol és bebhaszol, akkor életteli leszel ?

És a melóval mi van ?

Dolgozni ki fog ? Anyuci meg apuci ?!

,,barátok,, hát igen, ők olyan ellenségek akik még EDDIG nem szúrtak hátba !

Szerintem az kellene, hogy legyen a legnagyobb bajod, hogy melyik oldalra fésüld a hajadat !

A lányok a rossz fiúkat szeretik, akiknek van állásuk xDD tehát olyanokat mint Én !xD

Döglenek utánam mint a chemotox-tól a muslincák !

Vagy inkább próbálkozz a fiúkkal, nekem az is bejött xD

2018. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba a csajt. Mutasd meg, hogy boldogulsz nélküle is. Ami nem megy kár erőltetni. Jobb ha most mond nemet, mint egy év múlva.
2018. aug. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!