Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liliomladyke kérdése:

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki szerelmes volt belém nagyon sokáig, de én mindig elutasítottam. Most felszedett valami csajt kb két nappal az után, hogy még nekem írogatta, hogy mennyire szeret. Nem tudom, hogy csak féltékennyé akar tenni, vagy komoly neki a dolog. Szerintetek?

2018. júl. 16. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha folyton elutasítod akkor szép, hogy keres másik lányt. De így nem lehet tudni, hogy neki komoly dolog-e, de szerintem igen mivel minek tenne féltékennyé, ha egyfolytába elutasítod??!
2018. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért ne találhatott volna olyat akit tényleg szeret? Az ilyen hirtelen jön.


Kicsit önvédelmi reflexnek tűnik az egódnak, hogy lehet azért jön össze mással, hogy engem tegyen féltékennyé. Ha eddig nem érdekelt, akkor számodra elvileg mindegynek kéne lennie kivel jön össze.

2018. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!