Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal szeretnék lenni....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal szeretnék lenni. De tiltanak tőle stb. Ha én vele lennék úgy hogy 16 és fél éves vagyok attól független ugye nem vitethetnenek vissza magukhoz? (Mert volt már erre példa)

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg egy alaplap-csere megoldja a problémát.
2018. júl. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
90%
Aput cseréld le, anyut meg frissítsd 2.0-ra
2018. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Ide bizony BIOS frissítés kell, illetve nem árt egy víruskeresés sem. Hardveres hiba ilyet ritkán okoz. Ha a hiba továbbra is fennáll, úgy lépj kapcsolatba a megfelelő témakörben segítő kollégáinkkal itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok

2018. júl. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Én tápegység főkondenzátorára gyanakodnék.
2018. júl. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
88%
De figyu, lehet, hogy egy újrapasztázás megoldja a túlmelegedési problémákat.
2018. júl. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is volt ilyen... új ramot kellett vennem... te először próbáld meg a windowst újratelepíteni, de ezúttal 64bitessel.
2018. júl. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Khmmm... most már a helyén van.

Szóval, 18 év alatt haza lehet vitetni téged.

Ha tiltanak, akkor a szüleiddel beszélj, mert egyelőre ők felelnek érted. Ha ezt nem fogadod el, akkor várj másfél évet.

Utána viszont nagy pofára esés lehet, szóval óvatosan!

2018. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem, nem vagy még nagykorú attól, hogy annak hiszed magad! 18 éven alul a szüleid felelnek érted, lehetsz akár a világ másik végében is és ha tetszik, ha nem, az van, amit ők mondanak. Amint betöltötted a 18-at, azt csinálsz, amit akarsz, de aztán ne legyen sírás, hogy anyu-apu fogadjon vissza...
2018. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az operációs rendszerrel van a probléma, de lehet több RAM kéne a gépbe.

Viccet félretéve: 18 éves korodig az szüleid felelnek érted, próbáld meg őket meggyőzni!

2018. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha elég jó okod van rá, akkor 16 éves kortól már el lehet költözni. Viszont ehhez tárgyalás kell a szüleiddel és a barátod szüleivel hogy ők befogadnak és gondodat viselik.

De szerintem inkább beszélj velük minthogy ilyen drasztikus módszerekhez folyamodnál:)

2018. júl. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!