Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az van hogy tetszik egy fiú, és én is bejövök neki, ezt meg is mondta. A probléma csak az hogy én szívesen összejönnék vele, de anyám nem engedi. Ő is össze akar jönni velem. Nem szeretném megbántani a srácot. Szerintetek mit tegyek?

2018. júl. 20. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Biztos van rá oka,lehet a srác megakar csak dugni,vagy te vagy túl naiv ,eleve egy kapcsolat nem tetszésből áll,oda érzelmek kellenek.
2018. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vannak érzelmek is köztünk. Nem vagyok naív. Jól tanulok, szofogadó lány vagyok. És nem hiszem hogy megakar dugni, régóta barátok vagyunk. És azt kihagytam, hogy mindketten 13 évesek. És a kérdés nem arra vonatkozik, hogy mit tegyek anyám ellen, hanem hogy ne bántsam meg a fiút.
2018. júl. 20. 18:43
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
13 évesen inkább tanuljál,ne pedig kurogass
2018. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3 Nem "kurogatni" szeretne(valószínű, vagyis remélem) hanem, tanácsot kért, hogy ne bántsa meg a fiút.


Figyelj, szerintem, próbálj meg beszélni az, anyukád dal, hogy szereted, szeret ő is stb. Ha nem enged akkor, amikor beszélgettek a fiúval, óvatosan mondd el neki. Meg fogja érteni.

2018. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy titokban is lehettek egyutt, csak az elobb utobb kiderul🙄
2018. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Menjetek pl csapatostúl el moziba, és utána beszéljétek meg, hogy még dumáltok egy kicsit akár a filmről vagy valami, de a többi pajti pl szépen közben lemorzsolódik, hogy előre megbeszélitek velük, hogy pl utána hagyjanak titeket kettesben. Ehhez nem is kell feltétlenül mozi, elmehettek bandázni anélkül is. Kell néhány pajti, aki segít.
2018. júl. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. Ma találkozunk is, így csapatostul. Anyával próbáltam beszélni, de azt mondta, ha igazán szeretjük egymást, még tudunk 1-2 évet várni. Nem is nyúzom tovább, mert még a végén eltilt tőle. Beszélek vele, és eldöntjük, hogy titokban vagy várunk.
2018. júl. 21. 08:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak, mégegy, hogy nem tudom, mennyire partnerek ebben a barátok, a többi támogatótok, hogy nehogy az süljön ki belőle, hogy azt érezzék, hogy "mindig odarángatjátok őket is, amikor találkozni akartok; és hogy akkor most már oldjátok meg egyedül"; szóval azért vigyázzatok, hogy tényleg szívből akarjanak segíteni nektek, ne kihasználásként éljék meg, ha mondjuk nagyon gyakran találkoznátok. Lehet, hogy majd amikor találkoztok, ezt is meg kéne beszélni; de amúgy lehet, hogy nem , nem tudom, de lehetséges, hogy jobb előre tisztázni.
2018. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*Ja de és amúgy köszönjétek meg nekik a támogatást, hogy tényleg érezzék, hogy nagyra értékelitek; hogyha direkt így találkoztok:) Szóval hogy érezzék, hogy hálával még viszonozva van, meg hogy nem akarjátok rángatni őket, csak nehéz helyzetben vagytok; és akkor ezért egy darabig még kéne/lehet, hogy jól jön(ne) egy kis támogatás, segítség, közreműködés, bajtársiasság. Vagy nemtom. Ja és nem feltétlenül kell pont így megfogalmazni, szívből jöjjön, hogyha most ezt ők is tudják, hogy ebben most nektek-segítő szerepük van.
2018. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*Ja várj, lehet, hogy mégse kéne inkább megbeszélni, hanem mindig "kész tények" elé kéne állítani őket; hogy "Most szeretnénk találkozni"; és hát nemtom, de lehet, hogy tényleg maximálisan fullra támogatnak titeket, és mellettetek állnak, és akkor nincs baj, ha fel is hozzátok, meg ha nem is.
2018. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!