Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, de nem értem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de nem értem őt (? )

Figyelt kérdés
Ha tetszik nekem egy fiú (legyen a neve Bé), és a barátaim elmondták neki, és tegyük fel, én is bejöttem Bének, lehetséges, hogy aztán elvesztette az érdeklődést irántam?

2018. aug. 3. 16:39
 1/3 A kérdező kommentje:
és látásból ismerjük egymást, kettővel felettem jár, és együtt járunk egy [...] szakkörre.
2018. aug. 3. 16:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Akkor tudom meg. Várj. 15 de lehet 16. Ezen a szinten még jó hogy a tini kapcsolatok ilyen felszínes gyerekjátékok. Én tudom és kész.
2018. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mindenképpen meg kell ismerned aztán rájössz magadtól is. Nézzetek megy együtt egy romantikus filmet, ott meglátod hogy az ilyen pillanatokra hogy reagál valójában. Sok szerencsét!
2018. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!