Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ráhaggyam vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marko1515 kérdése:

Ráhaggyam vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek már 3hónapja idvarolok és mikor megtudta hogy sze relmes vagyok belé akkor időt kért tőlem ez kb 2 hónapja,de a napokba eljött velem sétalni és a séta végén adtam neki szájra puszit de van egy másik srác is a dologba azzal meg osztálytársak lesznek és nálam ez a dolog nem nagyon fekszik és ugyérzem a lány nem bír dönteni,nemtudom mit kezdjek vele hogy otthaggyam vagy ne?

2018. aug. 10. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd ott.. egyébként tudod hogy neki tetszik e a másik srác?, valószínű ha nem ellenkezett a szájra puszinál , érez irántad valamit. :) szerintem küzdj érte ha tényleg szereted, mutasd meg neki hogy mit veszíthet ha nem téged választ...hódítsd meg ;) hány éves vagy amúgy?
2018. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondta hogy bejon neki a masik srac is. 17 vagyok a lany meg 14
2018. aug. 11. 12:17
 3/11 A kérdező kommentje:
Még valaki valami tanács?
2018. aug. 11. 15:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van.Szerintem küzdj érte:) Lehet h ha összejön a másik sráccal akkor hiányolni fog és megfogja bánni..Attól h még osztálytársak lesznek nem biztos h több esélye van mint neked!Mondta h van nála esélyed?Az is megtörténhet h ha a lány a másik sráccal fog járni akkor a srác menősködni fog és nem vállalja fel a lányt!!de ha a srác is szereti a lányt akkor lehet felvállalja!!De szerintem minél jobban arra törekedj h nevettesd meg!!Azt imádni fogja!!Imádjuk ha egy fiú vicces!! és próbálj meg többet lenni vele!!!!:D
2018. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2018. aug. 12. 05:14
 6/11 A kérdező kommentje:
Na beszeltem a lannyal es hogy nem bir donteni meghogy 3 srac van a dologba velem egyutt az egyik le is pattintotta mert hogy 20 eves a srac meg ismerem a sracot is es en ezutan mondtam a lanynak hogy akkor legyunk csak baratok mert nekem ehez nincs energiam meg hogy egyszer jo kedvem van maskor meg rossz es nyoüul mind a 3 sracra es egyszer maskor az en meg nem akarok potlek lenni meg ilyenek tehat akarhogy is szeretem akkor is.....
2018. aug. 12. 05:19
 7/11 A kérdező kommentje:
Ennek szerintem igy nincs ertelme es magamat se akarom hagyni ugymond szenvedni.
2018. aug. 12. 05:21
 8/11 anonim ***** válasza:
#4 át sajnállak de hidd el megfogja bánni de neked addigra már lesz valaki más!!Kitartást!!
2018. aug. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi.Mostmár azon vagyok.
2018. aug. 12. 10:48
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 Jól teszed!!! :)
2018. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!