Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy fiú akivel kb 10 hónapja elkezdtem beszélgetni, egy idő után teljesen megváltozott elkezdett féltékenykedni és olyan dolgokat írt ami egy barátságba nem fér bele, majd összevesztünk! Fél évig nem is beszéltünk egymással csak a suliba minsog nézett meg zavarba jött ha ránéztem! Akkor azt éreztem hogy nem tudom nélküle élni és akaratomon kívül is beleszerettem! Majd pár hete írt nekem és már nem érzem azt mint régen, sőt egyenesen ráz a hideg tőle! De közbe meg nagyon jó érzés hogy rámírt!! Mit csináljak?

2018. aug. 12. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most erre mit mondjunk? Ha te se' tudod mit akarsz, mi hogyan válaszoljunk?

Már-már kiráz tőle a hideg, de azért jól esik, hogy rád írt? wat?

Nem lehet, hogy csak a gondolat esik jól, hogy valaki érdeklődik irántad?

2018. aug. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális dolog ennyi idős korban, hogy nem tudod helyén kezelni az érzelmeidet, össze vagy zavarodva és magad sem tudod, hogy mit akarsz! Pár évnek még el kell telnie, hogy érett legyél mondjuk egy kapcsolatra.
2018. aug. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 nem hiszem mivel elég sok fiú érdelkődik irántam!
2018. aug. 13. 13:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért ráz a hideg tőle, mert már nem érzel iránta semmit. És azért jó érzés, mert örülsz neki, hogy annak ellenére hogy összevesztetek, ő mégis keresett téged, szval eszébe jutottál. Valószínűleg ez az érzés el fog múlni, jobb ha nem bonyolódsz bele semmibe vele
2018. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! További szép napot mindenkinek😊
2018. aug. 14. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen nálam is volt, h. valamiért 'megutáltam' srácokat, akik korábban udvaroltak/ nyomultak, és még el is tudtam volna velük képzelni magam. De valamiért volt egy pillanat, amitől kezdve másképp' néztem rá(juk), és finoman leépítettem őket, és vártam vki. újra...

Némelyiküknél így utólag (15-20 év elteltével) magam sem értem, mi volt a gond...

Ha 'nem csinált semmit', én nem zárnám ki, h. kapcsolatban maradj vele (beszélgetés, chat), és lehet, h. egy-két év múlva megváltozik róla a véleményed és a kettőtök viszonya, esetleg hosszú távon lesz egy barátod (nem szerelmed, de még az is lehet).

Tényleg nehéz a kamaszkor - főleg érzelmileg. Felnőtt fejjel sok mindent másképp' fogsz látni, átértékelni olyan - akkor - problémaként jelentkező dolgokat, ami 25-30 évesen csekélységnek fog tűnni, és amelyeket néhány beszélgetéssel meg/ fel lehetett volna oldani.

2018. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és remélem én is😊
2018. aug. 15. 14:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!